Vienas pajėgiausių Izraelio klubų nusprendė persivadinti D. Trumpo garbei

Jeruzalės „Beitar“
Jeruzalės „Beitar“
© SCANPIX
EuroFootball.lt
2018-05-15 10:37

Jeruzalei besiruošiant JAV ambasados atidarymui geriausias šio miesto klubas paskelbė persivadinsiantis Donaldo Trumpo garbei.

JAV prezidentas savo sprendimą nepaisydamas Palestinos pykčio paskelbė gruodžio mėnesį, o galutinai įgyvendinamas jis yra dabar.

Tiesa, tai patiko Jeruzalės „Beitar“ organizacijai.

„Iki Donaldo Trumpo, priėmusio drąsų sprendimą pripažinti Jeruzalę amžina Izraelio sostine, Jeruzalė tarptautinio pripažinimo laukė 70 metų“, – rašoma oficialiame klubo „Facebook“ puslapyje.

„Prezidentas Trumpas pademonstravo drąsą ir tikrą meilę Izraelio žmonėms ir jų sostinei, o šiomis dienomis kitos šalys seka jo lyderyste suteikdamos Jeruzalei jos teisėtą statusą.“

reklama

„Klubo valdybos pirmininkai, savininkas Eli Tabibas ir vykdomasis direktorius Eli Ohana, nusprendė prie klubo pavadinimo pridėti Amerikos prezidento, sukūrusio istoriją, vardą. Nuo šiol klubas bus vadinamas Jeruzalės „Beitar Trump“.

Tiesa, neaišku, ar šis sprendimas yra ilgalaikis, ar taip paramą prezidentui norėta išreikšti tik laikinai.

„Beitar“ yra vienas pajėgiausių Izraelio klubų, per savo istoriją iškovojęs šešis titulus ir šiuo metu nacionaliniame čempionate užimantis antrą vietą.

Jis taip pat yra vienintelis, savo sudėtyje niekada neturėjęs arabų futbolininkų.

Kai 2013-aisiais komandą papildė du Čečėnijos musulmonai, sirgaliai juos nuolat įžeidinėjo ir ant jų spjaudė. Šių žaidėjų atvykimu nusivylę sirgaliai buvo net padegę „Beitar“ būstinę.

reklama