G. Ivanauskas sulaikytas už šiukšlinimą viešoje vietoje

Gytis Ivanauskas
Gytis Ivanauskas
© LNK
Alfa.lt
2018-05-15 10:09

Žinomas aktorius, šokėjas ir choreografas Gytis Ivanauskas buvo sulaikytas ir nugabentas į policijos komisariatą dėl šiukšlinimo viešoje vietoje. Garsus vyras gynėsi nešiukšlinęs ir priešinosi būti vežamas į teisėsaugos instituciją, todėl gamtos inspektoriui netgi teko panaudoti fizinę jėgą. Visa sulaikymo operacija buvo užfiksuota filmavimo kamerų, ją LNK televizijos žiūrovai turės galimybę pamatyti jau antradienį 20.30 val. LNK laidoje „Ekranai“.

„Štai ten matome grupelę pažeidėjų, kurie labai teršia gamtą. Tuoj palauksime ir pulsime“, – taip prasidėjo kelių įtartinų asmenų, tarp kurių vienas, kaip vėliau paaiškėjo, buvo G. Ivanauskas ir gamtos patrulio akistata miške. „Kodėl šiukšlinate gamtoje? Kodėl teršiate gamtą? Su kuo atvežėte šiukšles? Kur jūsų automobilis? Viskas – važiuojame į policiją!“ – puolė patruliai.

reklama

Tačiau populiarus aktorius aršiai gynėsi, neva nenumetęs nė vienos šiukšlės miške, o tik harmoningai leidęs laiką su drauge. „Mes nešiukšliname, prisėdome ramiai šachmatais pažaisti. Jėzus, Marija, paleiskite mane!“ – rėkė G. Ivanauskas. 

Nepaisydamas visų aktoriaus ir jo draugės pastangų, gamtos inspektorius buvo nesukalbamas: „Visi taip sako – ne mūsų šiukšlės.“ Abu šiukšlinimu viešoje vietoje įtariami asmenys buvo perduoti policijos pareigūnams į rankas. LNK televizijos žiūrovai galės savo akimis pamatyti visą sulaikymo operaciją ir nuspręsti, kas peržengė ribas, – G. Ivanauskas ar inspektorius. Visi filmuoti kadrai – jau šį antradienio vakarą 20.30 val. laidoje „Ekranai“.

reklama

G. Ivanauskas sulaikytas už šiukšlinimą viešoje vietoje

Gytis Ivanauskas