Naujos drabužių parduotuvės atidaryme A. Stonys pasirodė su širdies drauge

„SiLversands&other stories" drabužių parduotuvės atidarymo svečiai
„SiLversands&other stories" drabužių parduotuvės atidarymo svečiai
  © Organizatoriai
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2018-05-15 09:36

Pirmadienio vakarą sostinės senamiestyje vyko mados studijos „SiLversands&other stories“ atidarymo vakaras. Susipažinti su mados naujovėmis atvyko iliuzionistas Arvydas Stonys su gyvenimo drauge Jolanta, plaukų meistras Karolis Murauskas su dvyniu broliu Svajūnu, mados tinklaraščio „Stilius ir miestas“ įkūrėjos Marija Sadomskaja ir Dovilė Kavaliauskienė.

Renginį vedė ir magiškais triukais publiką džiugino iliuzionistas Mantas Wizard. „Mada ir iliuzijos menas tikrai turi panašumų, – įsitikinęs M. Wizard. – Mada yra paslaptinga, organiška ir labai subjektyvi. Žinoma, mada ir stilius skiriasi. Aš matyčiau madą kaip sunkiai apčiuopiamą, nuolat kintantį ir dinamišką reiškinį. O stilius yra žmogaus asmenybės tęsinys, savęs išraiška. Bet kuriuo atveju tiek mada, tiek stilius turi galios užburti.“ 

Žinomas vyras neslėpė esantis gana atsargus, kalbėdamas apie stilių, nes itin vertina klasiką. „Dažnai pajuokauju: jei man reikėtų pasilikti spintoje tik vieną dalyką, neabejotinai tai būtų juodas kostiumas. Tiesiog paprasta vyriška elegancija. Savo darbe esu labai priklausomas nuo kostiumo – ir tikrai ne vien dėl slaptų kišenių, kaip visi yra įsitikinę“, – šypsojosi iliuzionistas.

Madingus drabužių derinius vakaro metu demonstravo grupės „Vyšnios“ narės Aistė Karanauskytė ir Agnė Jarmalavičiūtė bei fotomodelis Gintarė Dainytė. Modeliams makiažą ir šukuosenas kūrė akademijos „Makeup Secrets“ meistrė Greta Jokubkaitė.

Prekės ženklas „SiLversands&other stories“ įkurtas prieš penkerius metus. Gimęs saulėtoje Barbadoso saloje, įkvėptas šėlstančios Karibų jūros, paslaptingų paplūdimių, vėjo ir smėlio šokio, užburtas sodrių spalvų, Karibų džiazo, laimės ir laisvės pojūčio… Po šiuo prekės ženklu slepiasi dvi lietuvės kūrėjos – Gintarė Jurašytė ir Ieva Deinaravičiūtė. 

„Mes kuriame moteriai, vertinančiai savo išskirtinumą, nebijančiai flirtuoti su gyvenimu. Apranga jai – kasdienė palydovė į susitikimą su kelionėmis, muzika, žmonėmis ir patirtimis“, – sakė I. Deinaravičiūtė.

Tiesa, lietuviškasis „SiLversands“ yra jau žinomas ir Italijoje. Šioje šalyje net penkiolikoje prekybos vietų galima rasti lietuviškų drabužių. Na, o šiame salone Vilniuje taip pat galima atrasti itališkų ženklų: „Koralline“, „Sufe“, „Michela Mii“ bei „Lost Inc.“ Specialiai į pirmadienio renginį atvyko minėtų prekių ženklų atstovas Massimiliano Morandini.

Buvo pristatyti akriliniais dažais ištapyti trikotažiniai marškinėliai, specialiai sukurti šiam renginiui. Tai žinomo dailininko Andriaus Paulavičiaus-Paulos darbai. „Drabužiai yra kaip drobė išreikšti kiekvieno žmogaus individualumui. Visi marškinėliai yra vienetiniai ir unikalūs, kaip ir kiekvienas žmogus“, – sakė menininkas.

Renginio metu akustine gitara grojo muzikantas Andrius Murencevas. Svečiai vaišinosi rankų darbo „AJ Šokoladas“ saldainiais, sukurtais paties šokolado manufaktūros įkūrėjo Algimanto Jablonsko.

Naujos drabužių parduotuvės atidaryme A. Stonys pasirodė su širdies drauge

„SiLversands&other stories" drabužių parduotuvės atidarymo svečiai
+27