5 jausmai, kurie paskatina vaikiną išsirinkti gyvenimo moterį

Karališkoji pora susilaukė trečios atžalos
Karališkoji pora susilaukė trečios atžalos
  © SCANPIX

Kaip vaikinai pasirenka gyvenimo partneres? Susitikinėti jie gali su įvairiomis merginomis, tačiau kokie jausmai juos priverčia atiduoti pirmenybę vienintelei? Kokios emocijos, pagal psichologų tvirtinimus, nulemia jų pasirinkimą? Kada mergina turi šansų būti pasirinkta?

1. Empatija

Jeigu sugebate įsijausti į kito padėtį, įsivaizduoti, koks yra jo gyvenimas, ir mylėti jį, remdamasi tuo, tai vaikinas jus pasirinks. Neužtenka galvoti, koks jis nuostabus, reikia suprasti, kaip sunkiai jis tai pasiekia, kiek daug jėgų atiduoda darbui, karjerai, sportui, ir gerbti jį už tai.

Jeigu sugebėsite įsijausti į jo būseną, vaikinas supras, kad palaikote jo siekius ir darbus. Ši savybė vyrams būna labai svarbi pasirenkant gyvenimo partnerę.

2. Pasitikėjimas

Vyras turi pasitikėti jumis, būti užtikrintas, kad nekelsite nereikalingų dramų. Jis nenorės būti su jumis, jeigu apsunkinsite jam gyvenimą. Parodykite jam, kokia esate, ko iš jūsų galima tikėtis. Neapsimetinėkite gera ir mandagia, jei po vestuvių ketinate pavirsti žiežula.

3. Saugumas

Su pasitikėjimu susijęs saugumo jausmas. Vyras turi jaustis šalia jūsų emocionaliai saugus, žinoti, kad gali patikėti jums savo slaptas mintis ir jausmus. Jam tai yra labai svarbu.

4. Dėkingumas ir vertinimas

Jam reikia jausti, kad esate dėkinga, kad vertinate jį. Vaikinas nori žinoti, kad jo moteris vertina tai, ką jis daro, kaip stengiasi dėl jos. Jis nori žinoti, kad jūs vertinate tai, jog jis padeda jums buityje, nors jums tai atrodo smulkmena ir tarsi savaime suprantamas dalykas.

Jeigu jūs sugebate išreikšti dėkingumą žodžiais, jis tai labai vertins. Moterys retai kada dėkoja vyrams, todėl jiems tai yra brangu ir vertinga.

5. Viltis ir įkvėpimas

Jis nori suprasti, kad su jumis bus geriau nei vienam. Jam reikia patikėti, kad santykiai su jumis daro jo gyvenimą geresnį. Parodykite vaikinui, ką esate pasirengusi jam duoti, kaip ketinate vystyti jūsų santykius. Svarbu, kad pačios gyventumėte savo gyvenimą. Jeigu pamiršite savo asmeninį gyvenimą dėl santykių, neatrodysite jam patraukli. Jeigu išsaugosite savo gyvenimo džiaugsmą ir pomėgius, jis irgi norės prisijungti prie jūsų.