P. Jankūnas džiaugiasi karjeros sezonu ir žalgiriečių sėkme: žaidžiau, žaidžiau ir sulaukiau

Alfa.lt
2018-04-26 23:54

Po praėjusio mačo didžiulės pagarbos iš Kauno „Žalgirio“ trenerio Šarūnos Jasikevičiaus sulaukęs komandos kapitonas Paulius Jankūnas ketvirtadienio vakarą ir vėl buvo solidus – nors ant parketo praleido beveik 16 minučių, Paulius spėjo 8 pelnyti taškus, 7 atkovoti kamuolius bei puikiai darbuotis gynyboje prieš „Olympiakos“ aukštaūgius.

Po mačo P. Jankūnas neslepia – tai, ką šiandien padarė kauniečiai, yra istorinis pasiekimas.

reklama

„Tai yra istorija. „Žalgiris“ po daugelio metų pateko į finalinį ketvertą, esame labai visi laimingi. Smagu“, – bendraudamas su žiniasklaida kalbėjo P. Jankūnas.

Kapitono teigimu, tai ypatinga diena ir todėl, kad nukeliauti tokį kelią stipriausioje Europos krepšinio lygoje pavyko su gimtojo miesto ekipa.

„Mes daug kartu visko matėme – ir gero, ir blogo, ir labai blogo, bet, kaip eilinį kartą sakau, ką daro klubas, treneriai pastaruosius 3–4 metus, yra fantastika, ir rezultatai matosi jau dabar. Yra nerealu, man kaip kauniečiui, kaip žalgiriečiui su savo komanda pakliūti į finalinį ketvertą. Žaidžiau, žaidžiau ir sulaukiau“, – sakė ekipos veteranas.

reklama

Rūbinėje kalbėjęs puolėjas teigė, jog šiame mače tikslas buvo vienas – nevažiuoti atgal į Atėnus, papildomos poilsio dienos galbūt būtų suteikusios galimybę „Olympiakos“ žaidėjams išsilaižyti traumas, todėl reikalus reikėjo užbaigti čia ir dabar.

„Tai buvo tokios rungtynės, kurias laimi arba viskas“, – sakė P. Jankūnas.

Paklausus, kas toliau – galbūt po to, kai niekas netikėjo, kad „Žalgiris“ pateks į finalinį ketvertą, ambicijos užaugo ir metas galvoti apie čempionų titulą, – P. Jankūnas sakė, kad apie tai dar anksti galvoti, geriau pasidžiaugti tuo, ką kauniečiai jau nuveikė šį sezoną.

„Nefantazuojam taip toli į priekį, dar yra daug laiko, džiaugiamės ten patekę, dabar ruošiamės kitam žingsniui“, – sakė „Žalgirio“ kapitonas.

reklama