Dingo du paaugliai: su artimaisiais ir pareigūnais ne pirmą kartą žaidžia katės ir pelės žaidimą

Prienų rajone dingo du paaugliai
Prienų rajone dingo du paaugliai
© Policija
Alfa.lt
2018-04-26 13:08

Prienų rajono policijos pareigūnai ieško trylikos ir keturiolikos metų vaikinų. Abu nepilnamečiai pareigūnams gerai žinomi, iš namų pabėga ne pirmą kartą.

Balandžio 17 d. apie 6.30 val. iš namų, esančių Prienų r., Veiverių mstl., į Prienuose esančią „Revuonos“ pagrindinę mokyklą išėjo keturiolikmetis Tomas Pusvaškis, tačiau nei tą, nei kitą dieną paauglys namo negrįžo.

reklama

T. Pusvaškis yra apie 164 cm ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, trumpų šviesių plaukų, mėlynų akių. Veiveriškis buvo apsirengęs mėlynos spalvos džemperiu su gobtuvu (su užrašu „Adidas“), tamsiomis sportinėmis kelnėmis su baltomis juostomis šonuose.

Balandžio 20 d. apie 7.45 val. iš namų, esančių Prienuose, į „Revuonos“ pagrindinę mokyklą išėjo trylikametis Mamertas Černevičius, tačiau kaip ir prieš tai minėtas paauglys į namus negrįžo.

M. Černevičius yra 150 cm ūgio, liekno kūno sudėjimo, trumpų šviesių plaukų, mėlynų akių. Paauglys buvo apsirengęs pilkos spalvos megztiniu su gobtuvu, mėlynos spalvos kelnėmis.

reklama

Abu nepilnamečiai pareigūnams gerai žinomi, iš namų pabėga ne pirmą kartą. Su artimaisiais bei policijos pareigūnais žaidžia katės ir pelės žaidimą. Pareigūnams yra žinoma, kad bėgliai slapstosi kartu, jie gali lankytis negyvenamose sodybose, sodo nameliuose, statybvietėse, gali keliauti ir į kitus miestus.

Prienų rajono policijos pareigūnai jau patikrino atokias negyvenamas sodybas, sodų bendrijas tiek Prienų rajone, tiek Birštone, tačiau iki šiol Tomo ir Mamerto rasti nepavyko.

Asmenų, atpažinusių, mačiusių ar žinančių, kur gali slapstytis paaugliai, policija prašo skambinti Prienų rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnams Sauliui Dobilui tel. +370 677 03867, Kęstučiui Lodai tel. +370 610 29007 arba bendruoju pagalbos telefonu 112.

reklama

Dingo du paaugliai: su artimaisiais ir pareigūnais ne pirmą kartą žaidžia katės ir pelės žaidimą

Prienų rajone dingo du paaugliai