„Olympiakos“ problemos nesibaigia: abejojama, ar šiandien į aikštę išbėgs G. Printezis

Georgios Printezis
Georgios Printezis
© Edvard Blaževič
Alfa.lt
2018-04-26 10:06

Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkai ketvirtadienį Kaune stos į žūtbūtinį mūšį Eurolygoje – pralaimėję šiandien, jie užbaigtų pasirodymą turnyre, o į finalinį ketvertą Belgrade bilietus rezervuoti galėtų „Žalgiris“.

Kad „Olympiakos“ visomis įmanomomis priemonėmis bandys kabintis į pergalę, abejonių nekyla, tačiau klubą tiesiog persekioja nesėkmės, žaidėjai vienas po kito krenta dėl traumų, o grįžę ir sužaidę vieną mačą, vėl prisėda ant traumuotų žaidėjų suolelio.

reklama

Kaip skelbia „Eurohoops“, ketvirtadienį „Olympiakos“ treneriai ir medikų personalas turi rimtų abejonių dėl vieno pagrindinių komandos žaidėjų Georgio Printezio.

Pastarasis į paskutinius mačus bėgdavo pripumpuotas vaistų, o operatoriai ne vieną kartą užfiksavo skausmo perkreiptą G. Printezio veidą prisėdus pailsėti.

Skelbiama, kad sportininkas bandys treniruotis ketvirtadienio rytą, tačiau ar žengs į aikštę, paaiškės prieš pat dvikovą.

reklama

„Olympiakos“ puolėją kamuoja kojos skausmai.

Pastarajame mače vienas „Olympiakos“ lyderių atrodė kaip savo paties šešėlis, pelnė vos 3 taškus ir sunkiai atakavo krepšį (1/8 dvitaškių, 0/2 tritaškių).

reklama