Fantastiškai žaidęs D. Sabonis gelbėjo „Pacers“, tačiau paskutinį žodį aidint sirenai tarė LeBronas

LeBronas Jamesas
2018-04-26 05:28

Domantas Sabonis darė viską, kad jo atstovaujama Indianos „Pacers“ ekipa iš Klivlando išsivežtų dar vieną pergalę, tačiau visas jo pastangas palaidojo vienas LeBrono Jameso metimas.

Indianapolio ekipa išvykoje 95:98 nusileido „Cavaliers“ klubui ir serijoje iki keturių pergalių atsilieka 2-3. Tiesa, šeštąsias rungtynes naktį iš penktadienio į šeštadienį „Pacers“ žais namie.

Dar sekmadienį savo karjeros rezultatyvumo rekordą atkrintamosiose pagerinęs D. Sabonis šiąnakt žaidė dar geriau, o daugiausia jo pastangomis dviženklę varžovų persvarą panaikinę svečiai lemiamomis rungtynių akimirkomis kvėpavo „Cavs“ į nugarą.

Likus kiek daugiau nei 2 minutėms, „Pacers“ atsiliko 89:95, tačiau tuomet 4 taškus pelnė Thaddeusas Youngas, o rezultatą prasidėjus paskutinei minutei metimu iš po krepšio galėjo išlyginti D. Sabonis. Nors lietuvio bandymas buvo netikslus, jis šansą gavo ir kitoje atakoje bei atakuodamas iš vidutinio nuotolio neklydo ir išlygino rezultatą 95:95.

Netrukus kitoje aikštės pusėje suklydo L. Jamesas, bet savo galimybės neišnaudojo ir „Pacers“ lyderis Victoras Oladipo, kurio metimą blokavo tas pats LeBronas, palikęs savo komandos atsakui dar 3 sekundes. Jam jų visiškai pakako.

Per minutės pertraukėlę kamuolio iš komandos draugų pareikalavęs L. Jamesas jį gavo bei taikliu tritaškiu su rungtynių pabaigą skelbiančia sirena išplėšė „Cavaliers“ pergalę bei leido išsaugoti jai namų aikštės pranašumą šioje serijoje.

Pagirtinai rungtyniavęs D. Sabonis buvo rezultatyviausias savo komandoje bei per 33 minutes pelnė 22 taškus (8/12 dvit., 6/8 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir du sykius prasižengė.

Vis tik Indianos komanda nerado jokių priešnuodžių beveik pusę Klivlando taškų surinkusiam LeBronui. Karalius per 41 minutę į „Pacers“ krepšį suvertė net 44 taškus (13/20 dvit., 1/4 trit., 15/15 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus. Bent 44 taškus jis surenka jau antrą kartą šioje serijoje – antrosiose rungtynėse puolėjas varžovams atseikėjo net 46 taškus.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 44 (10 atk. kam., 8 rez. perd., 15/15 baud.), Kyle'as Korveris 19 (5/9 trit.), Kevinas Love'as 11 (10 atk. kam., 2/11 metimai).

„Pacers“: Domantas Sabonis 22, Thaddeusas Youngas 16 (8/8 dvit.), Victoras Oladipo (12 atk. kam., 1/8 dvit., 1/7 trit.) ir Lance'as Stephensonas po 12, Bojanas Bogdanovičius 11.