„Olympiakos“ asistentas užtikrintas: esame geresni už „Žalgirį“ ir žaisime finalo ketverte

Milanas Tomičius
Milanas Tomičius
© SCANPIX
Alfa.lt
2018-04-25 17:08

Triuškinamą pralaimėjimą Kaune patyrę ir ketvirtfinalio serijoje 1-2 atsiliekantys Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkai atsidūrė ant prarajos krašto, bet tai nesumažino kai kurių Graikijos klubo atstovų pasitikėjimo.

Aštriai po pirmojo mačo Pirėjuje arbitrus kritikavęs trenerio Ioannio Sfairopoulo asistentas Milanas Tomičius graikų žiniasklaidos kanalui „Sport 24“ pareiškė, kad jo ekipa išsikapstys iš šios situacijos bei nugalės „Žalgirį“.

reklama

„Mes tą jau padarėme pernai, kai panaikinome atsilikimą prieš „Anadolu Efes“. Kiekvienas iš mūsų turi prisiimti atsakomybę. Aš visada sakiau, kad esame geresnė komanda nei „Žalgiris“ ir kad tikrai būsime finalo ketverte. Visi turime tuo tikėti“, – rėžė M. Tomičius, praeityje net 13 metų žaidęs „Olympiakos“ klube ir anksčiau išrinktas geriausių visų laikų šios komandos žaidėju.

Graikijos ir Serbijos pilietybes turintis treneris tikino, kad jo komanda Kaune darė nedovanotinas klaidas, kurias, norėdami triumfuoti serijoje, turi ištaisyti.

„Neatlikome darbo gynyboje, prastai žaidėme ir puolime. Turime žaisti taip, kaip mokame, ir nesvarbu kur – namie ar išvykoje. Turime pakelti galvas ir laimėti kitas rungtynes. Nieko nereiškia, kad „Žalgiriui“ nusileidome jau keturis kartus iš penkių – tai tik statistika, o finalo ketverte ji nebeturės jokios reikšmės“, – tikino M. Tomičius.

reklama

Ketvirtosios serijos tarp Kauno ir Pirėjo komandų rungtynės vyks ketvirtadienį 20 val.

reklama