Žinoma bankroto administratorė įkliuvo ir STT: įtaria ėmus 14 tūkst. eurų kyšį

R. Trimailienės namuose teisėsauga atliko kratą
R. Trimailienės namuose teisėsauga atliko kratą
© Alfa.lt
Alfa.lt
2018-04-25 14:44

Vilniuje veikiančio bankroto administratoriaus „BankromaX“ direktorė Raisa Trimailienė suimta dėl galimo kyšio ėmimo, praneša STT. Antradienį Alfa.lt skelbė, kad bankroto administratorės namuose buvo atliekama krata galimai dėl bankrutuojančios bendrovės turto iššvaistymo.

Pranešama, kad STT Kauno valdyboje atliekamame ikiteisminiame tyrime bankroto administratorė R. T., vykdžiusi veiklą Vilniuje, įtariama prekyba poveikiu (BK 226 str.) ir kyšininkavimu (BK 225 str.).

reklama

Vakar bankroto administratorė buvo sulaikyta, jos namuose ir darbo vietoje atliktos kratos, paimti tyrimui reikšmingi daiktai ir dokumentai.

Bankroto administratorė įtariama tuo, kad už 14 tūkst. eurų atlygį pažadėjo bankrutuojančios įmonės buvusiam direktoriui palankiai baigti bankroto procedūrą ir dalį kyšio iš jo priėmė.

Baudžiamajame kodekse už šias veikas numatyta laisvės atėmimo bausmė iki 8 metų.

reklama

Alfa.lt žiniomis, į teisėsaugą dėl R. Trimailienės kreipėsi ir bankrutuojančios Kėdainių bendrovės „Laugina“ kreditoriai, pastebėję, kad bankroto administratorė išleido kone dvigubai daugiau jų lėšų, nei leido bankroto procedūrų administravimo sąmatą ir administratorės atlyginimą nustatęs teismas, o bankroto procedūroms išleista suma jau gali viršyti 100 tūkst. eurų.

Alfa.lt žiniomis, galimai nusikalstamą R. Trimailienės elgesį rodo pirkiniai, už kuriuos bankroto administratorė sumokėjo bankrutuojančios bendrovės lėšomis. Ėmus knaisiotis po buhalteriją paaiškėjo, kad R. Trimailienė į „Lauginos“ bankroto procedūrų išlaidas įrašė vienu metu pirktas tris porcijas sriubos, tris kalakutienos kepsnius ir keturis puodelius kavos, taip pat savaitgalio nakvynę viešbutyje, esančiame mieste, kuriame „Laugina“ jokio turto neturi, pirštines, virdulį, apsiaustą nuo lietaus ir panašius dalykus.

reklama