Pergalės įkvėpti „Žalgirio“ aistruoliai iš prekybos šluoja paskutinius ketvirtfinalio bilietus
Per naktį parduota 2,5 tūkst. bilietų

Žalgirio arena
Žalgirio arena
© Edvard Blaževič
Alfa.lt
2018-04-25 11:04

Fantastišką pergalę trečiose Eurolygos ketvirtfinalio rungtynėse iškovoję Kauno „Žalgirio“ krepšininkai ketvirtajame mače turės ne menkesnį sirgalių užnugarį.

Galingo žalgiriečių žaidimo įkvėpti aistruoliai nuo antradienio vakaro tiesiog šluoja bilietus į rytojaus rungtynes. Iki tol mažiau nei po tūkstantį bilietų per parą paprastai nupirkdavę sirgaliai nuo vakarykščių rungtynės pabaigos iki šio trečiadienio ryto nupirko jau daugiau nei 2,5 tūkst. bilietų, o prekyboje jų liko tik kiek daugiau nei 1 tūkst.

Bilietų kainos svyruoja nuo 26 iki 230 (VIP vietoms prie pat aikštės) eurų, tačiau prekyboje jau liko tik patys pigiausi bilietai, kuriuos nusipirkę sirgaliai sėdėtų trečiame arenos aukšte.

Trečiajame ketvirtfinalio mače, kurį „Žalgiris“ laimėjo 80:60, Kauno arenoje apsilankė 14 345 žmonės – kiek daugiau nei tūkstančiu mažiau, nei įprastai krepšinio rungtynių metu telpa Nemuno saloje įsikūrusiame statinyje. Taip nutiko dėl šią savaitę „Žalgirio“ arenoje vykstančio ledo ritulio pasaulio I diviziono B grupės čempionato, dėl kurio ledo rūmai į krepšinio aikštelę buvo transformuoti per naktį, o tarp žiūrovų eilių buvo palikti neišmontuoti ledo ritulio bortai.

Serijoje iki trijų pergalių „Žalgiris“ dabar pirmauja 2-1, tad pergalė rytojaus rungtynėse suteiktų kauniečiams bilietą į finalo ketvertą Belgrade. Rungtynių pradžia – 20 val.

reklama

Pergalės įkvėpti „Žalgirio“ aistruoliai iš prekybos šluoja paskutinius ketvirtfinalio bilietus

Žalgirio arena
+22