Tarp „Panathinaikos“ savininko įvardytų galimų Eurolygos vadovų – ir A. Sabonis

Arvydas Sabonis (Lino Žemgulio nuotr.)
Arvydas Sabonis (Lino Žemgulio nuotr.)
Alfa.lt
2018-04-25 10:43

Garsiai savo nuomonę apie Eurolygą pastaruoju metu reiškiantis Atėnų „Panathinaikos“ savininkas Dimitris Giannakopoulos įvardijo, kas, jo manymu, galėtų užimti dabartinio turnyro vadovo Jordi Bertomeu vietą.

Aršiai su Eurolygos atstovais konfliktuojantis graikas per šį sezoną sulaukė šimtatūkstantinių baudų, taip pat beveik pusmečiui yra diskvalifikuotas iš bet kurių turnyro rungtynių. Nepaisant draudimų, D. Giannakopoulos ir toliau lankosi OAKA arenoje Graikijos sostinėje ir reiškia kritiką Eurolygai socialiniuose tinkluose.

reklama

„Miško Raznatovičius, Jorge Garbajosa, Andrejus Kirilenka, Dejanas Bodiroga, Radoslavas Nesterovičius, Arvydas Sabonis, Maurizio Gherardini ir Predragas Danilovičius yra labai gerbiami krepšinio bendruomenės žmonės. Eurolygai reikia žmogaus, kuris būtų gerai žinomas ir galėtų privilioti stambių rėmėjų.

Kuris iš jų galėtų pakeisti visiškai nesėkmingą vadovą Jordi Bertomeu, kuris šią vasarą bus atleistas? Turiu tau klausimą, Jordi. 4 milijonai už finalinį ketvertą? Geriau atsistatydink, kol dar nevėlu“, – socialiniame tinkle „Instagram“ rašė „PAO“ savininkas.

reklama

Kiek anksčiau graikas išreiškė palaikymą ir Kauno „Žalgirio“ sirgaliams, kuriuos pagyrė už prieš rungtynes nušvilptą Eurolygos himną. D. Giannakopoulo manymu, tai buvo puikus kauniečių protestas prieš antrose serijos su Pirėjo „Olympiakos“ rungtynėse švilpusius arbitrus.

„Panathinaikos“ galva kiek anksčiau pareiškė, kad jo komanda po šio sezono trauksis iš Eurolygos ir kelsis į žemesnio rango FIBA Čempionų lygos turnyrą. Tiesa, kiek jo žodžiuose yra tiesos, parodys tik laikas.

reklama