„Žalgirio“ aistruoliams – „Panathinaikos“ savininko plojimai ir pagarba

Eurolyga: Žalgiris - Olympiacos
Eurolyga: Žalgiris - Olympiacos
© Edvard Blaževič
Alfa.lt
2018-04-25 02:42

Savo karus su Eurolyga kariaujančiam Atėnų „Panathinaikos“ savininkui Dimitriui Giannakopoului labai patiko tai, ką jis pamatė „Žalgirio“ arenoje antradienio vakarą.

Joje šeimininkai 80:60 sutriuškino Pirėjo „Olympiakos“ bei yra jau tik per žingsnį nuo finalo ketverto turnyro. Vis tik „PAO“ vadovui labiau patiko Kauno aistruolių poelgis prieš pat rungtynių startą.

reklama

„Pagarba „Žalgirio“ fanams, kurie nušvilpė Eurolygos himną. Visa organizacija griūna dėl vieno žmogaus veiksmų, kuris galvoja, kad yra dievas. Tai – Jordi Bertomeu“, – eilinę kritikos strėlę į Eurolygai vadovaujantį kataloną paleido D. Giannakopoulos.


Graikas itin džiaugėsi „Žalgirio“ atstovų įrašu ir antrųjų rungtynių metu, kai „Twitter“ tinkle kauniečiai suabejojo arbitrų sprendimais – tuo metu „Olympiakos“ buvo metę 11, o žalgiriečiai – nė vieno baudos metimo.

„Jordi, tu netempsi net iki finalo ketverto Belgrade. Smingi žemyn itin greitai. Labai greitai“, – „Instagram“ tinkle šiandien taip pat rašė D. Giannakopoulos.

Tiesa, graikui labai patikęs švilpimas „Žalgirio“ arenoje nė iš tolo nepriminė to, kas darėsi dar prieš kelis mėnesius. Tuomet arbitrų sprendimais mačo Atėnuose prieš tą pačią „Panathinaikos“ ekipą pabaigoje nusivylę „Žalgirio“ aistruoliai Eurolygos himną pasitiko kurtinančiu švilpimu, kai šį kartą švilpiančių buvo toli gražu ne dauguma.

Išsiveržti į priekį ketvirtfinalio serijoje rytoj bandys ir „Panathinaikos“ komanda. Tiesa, jų situacija sudėtingesnė nei „Žalgirio“ – žaliųjų laukia sunki akistata Madride prieš „Real“, kurios gretose aikštėje jau turėtų pasirodyti ir ilgiau nei pusmetį traumą gydęsis Sergio Llullas.

reklama