„Baskonia“ griebiasi šiaudo: galingas spurtas leido pratęsti seriją prieš čempionus

Baskonios krepšininkų džiaugsmas (Eurolygos nuotr.)
2018-04-25 02:24

Ketvirtajame kėlinyje atkarpa 15:0 startavusi Vitorijos „Baskonia“ pratęsė savo sezoną Eurolygą.

Baskai namie 88:83 palaužė čempionų titulą ginančius Stambulo „Fenerbahce“ krepšininkus bei sušvelnino serijos iki trijų pergalių rezultatų 1-2.

Po trijų kėlinių Vitorijos ekipa pirmavo tik 67:66, bet lemiamą ketvirtį pradėjo pelnydami pirmuosius 15 taškų, pusę kėlinio nepraleido nė vieno ir likus žaisti 5 minutes jau solidžiai pirmavo (82:66). Tiesa, Željko Obradovičiaus auklėtiniai dar sugebėjo atkurti intrigą.

Pergalę patikėjusius baskus „Fenerbahce“ nustelbė atsakomuoju spurtu 12:2 ir likus kiek daugiau nei 2 minutėms jau atsiliko tik 78:84. Vis tik arčiau nei per du metimus likusio laiko metu Turkijos ekipa nepriartėjo ir pralaimėjusi turės Vitorijoje žaisti dar vienerias rungtynes.

Ketvirtasis serijos mačas bus žaidžiamas ketvirtadienį. Šios poros nugalėtojas pusfinalyje susitiks su Kauno „Žalgiriu“ arba Pirėjo „Olympiakos“.

„Baskonia“: Rodrigue’as Beaubois 21 (4/6 trit.), Johannesas Voigtmannas ir Vincentas Poirier po 12, Marcelinho Huertas 11 (7 rez. perd.), Mattas Janningas ir Tornikė Šengelija (10 atk. kam.) po 10.

„Fenerbahče“: Janas Vesely 17 (7/9 dvit., 10 atk. kam.), Kostas Sloukas 14 (11 rez. perd.), Luigi Datome 13, Marko Guduričius 12 (4/5 trit.).