Pamatykite: kaip „Žalgirio“ arenoje ledas per naktį virto krepšinio aikštele

Pamatykite: kaip „Žalgirio“ arena per naktį iš ledo transformavosi krepšiniui
Pamatykite: kaip „Žalgirio“ arena per naktį iš ledo transformavosi krepšiniui
© Stop kadras
zalgiris.lt
2018-04-24 14:58

Kauno „Žalgirio“ arena yra pasiruošusi Eurolygos atkrintamosioms rungtynėms. Vėlų pirmadienio vakarą didžiausioje arenoje Baltijos šalyse dar vyko ledo ritulio varžybos, o antradienį ryte ant krepšinio parketo jau treniravosi Pirėjo „Olympiakos“ ir Kauno „Žalgirio“ komandos.

Per naktį įvykusi sporto rūmų transformacija iš ledo ritulio erdvės į krepšinio aikštelę užfiksuota ir videoklipe.

reklama

Arenos transformacija per vieną naktį

Šią savaitę Kaune vyksta IIHF pasaulio ledo ritulio čempionato IB diviziono varžybos. Šešios komandos, sužaisdamos po rungtynes tarpusavyje, kovoja dėl patekimo į aukštesnį divizioną.

Lietuvos rinktinė šiame pasaulio čempionate startavo pergalingai. Sekmadienį 3:0 įveikę Kroatijos ledo ritulininkus, pirmadienį lietuviai net 8:3 sutriuškino Rumunijos komandą.

reklama

Būtent po šių rungtynių „Žalgirio“ arenoje užvirė itin spartus darbas, prie kurio prisidėjo beveik šimtas techninių ir pagalbinių darbuotojų.

Ledas buvo uždengtas specialia danga, kuri jį apsaugo ir sulaiko šaltį. Ant jos paklotas įprastas krepšinio parketas, sustatyti krepšiai, o vėliau pradėtos montuoti ir laikinos tribūnos. Jų prireikė, nes visą areną per krepšinio rungtynes juos ledo ritulio aikštės bortai.

Papildomo darbo pareikalavo ir specialiai ledo ritulio čempionatui suręstų filmavimo kamerų ir komentatorių stalams skirtų konstrukcijų išmontavimas antrame ir trečiame arenos aukštuose.

Antradienio vakarą pasibaigus Eurolygos rungtynėms šios konstrukcijos sugrįš į vietas, nuo aikštės bus nuklotas parketas, o trečiadienį ryte arena vėl bus paruošta ledo ritulio kovoms.

Eurolygos rungtynėse – dovanos žiūrovams

Iš viso Eurolygos ketvirtfinalio serijos trečiosiose rungtynėse tikimasi sulaukti daugiau nei 14 000 aistruolių.

Pirėjo „Olympiakos“ ir Kauno „Žalgirio“ komandos antradienį ryte jau išbandė „Žalgirio“ arenos parketą bei krepšius. Kaip ir įprasta rungtynių dieną, buvo surengtos po valandą trukusios daugiau metimams skirtos pratybos. Rungtynių išvakarėse žalgiriečiai treniravosi „Žalgirio“ arenos treniruočių salėje, o graikai pasirinko treniruotę Pirėjuje. Po jos užsakomuoju skrydžiu atvyko į Kauną.

Antradienio vakarą į „Žalgirio“ areną atvykę sirgaliai ant kėdžių ras specialiai Eurolygos atkrintamosioms pagamintus žalius marškinėlius, kurie padės lankomiausią Europos krepšinio areną nudažyti žalia spalva.

Užkurti tribūnas per keletą pertraukėlių bei didžiąją pertrauką sieks žadą atimantys „Street Warriors“ akrobatai iš Latvijos. Šventinę nuotaiką dar labiau praskaidrins žiūrovus pasitiksiantis Lietuvos kariuomenės karinių oro pajėgų orkestras, o pirmame arenos aukšte visi krepšinio gerbėjai išvys 1999 m. žalgiriečių iškovotos Eurolygos taurės ekspoziciją.

reklama