„Žalgirio“ direktorius neslepia, kad laukia L. Biručio Kaune
Deramasi ir su kitais dabartiniais žalgiriečiais

Paulius Motiejūnas (kairėje) ir Jordi Bertomeu (dešinėje)
Paulius Motiejūnas (kairėje) ir Jordi Bertomeu (dešinėje)
© Fotodiena.lt
Alfa.lt
2018-04-24 14:32

Prieš porą savaičių į Eurolygos atkrintamąsias varžybas patekęs Kauno „Žalgiris“ ir toliau savo gretose nori matyti vidurio puolėją Brandoną Daviesą, su kuriuo pagal formulę „1+1“ pratęsta sutartis iki 2019–2020 m. sezono pabaigos.

Savo ruožtu portalui Tv3.lt klubo direktorius Paulius Motiejūnas sakė, kad vasaros darbai, kai pats komandos komplektavimo įkarštis, prasidėjo jau dabar, deramasi su kai kuriais dabartiniais ekipos žaidėjais, taip pat laukiama papildymo iš šalies.

reklama

To, kad „Žalgirio“ klubas jau atvirai pageidauja savo ekipoje kitą sezoną matyti šiuo metu „Šiauliams“ paskolintą vidurio puolėją Lauryną Birutį, neslėpė ir P. Motiejūnas.

„Taip. Puikus Lauryno progresas. Jis labai paaugo. Džiaugiamės juo“, – sakė P. Motiejūnas. Čia pat jis pridūrė, jog į ekipą atvykus L. Biručiui nebūtinai bus atsisakyta A. Kavaliausko paslaugų. Apie tai pastaruoju metu vis garsiau kalbama krepšinio pasaulio užkulisiuose.

reklama


Kevinas Pangosas ir Laurynas Birutis© Klubas

Primename, kad šiuo metu L. Birutis demonstruoja tiesiog puikią sportinę formą.

20-metis jaunuolis, kuris priklauso Kauno klubui, tačiau šiuo metu pagal nuomos sutartį LKL pirmenybėse talkina „Šiauliams“, renka po 14,9 taško, lygoje pirmauja pagal atkovotus kamuolius, jų sugriebdamas po 7,2 per mačą.

L. Birutis yra ir pats efektyviausias krepšininkas LKL, renkantis po 20,9 naudingumo balo per kiekvieną mačą.

reklama