3 būdai, kaip privalomąjį vairuotojų civilinį draudimą įsigyti pigiau

Avarija Kaune
Avarija Kaune
© Policija
Alfa.lt
2018-04-24 17:11

Viešai deklaruojama, kad automobilių civilinės atsakomybės draudimas brangs 10–20 proc., tačiau reali kaina gali būti gerokai didesnė. Vairuotojai klausia, ar įmanoma sutaupyti, o mes pateikiame keletą idėjų, kurios padės nepermokėti.

Perkant internetu taikomas mažesnis antkainis

reklama

Bet kokioje internetinėje parduotuvėje prekių kainos yra gerokai žemesnės nei įprastoje. Tai galima paaiškinti paprastai – virtualiai erdvei nereikia didelio personalo, taip pat nėra patalpų išlaikymo kaštų. Šie veiksniai mažina prekių antkainį, tad tos pačios prekės kainos skirtumas gali siekti net 15 proc.

Kitas gana svarbus privalumas – čia daug paprasčiau palyginti skirtingų draudimo bendrovių pasiūlymus. Jei įprastai reikėtų aplankyti bent keletą padalinių, kiekviename sugaištant po pusvalandį, elektroninės sistemos kainas leidžia palyginti vieno mygtuko paspaudimu.

Metinę sumą galima išskaidyti

reklama

Ypač skausminga susimokėti už draudimą metams į priekį. Suma tuomet atrodo milžiniška, todėl patariame mokėti dalimis.

Tokią paslauga galima susieti su savo mobiliojo ryšio operatoriumi, tad kiekvieno mėnesio gale prie prakalbėtų minučių ir išnaršytų megabaitų prisidės draudimo poliso suma.

Šiandien nevairuojate – draudimo polisą sustabdykite

Išlaidas draudimui galima ne tik išskaidyti mėnesiais ir įtraukti į mobiliojo telefono sąskaitą, bet ir sustabdyti polisą tada, kai automobilio nenaudojate. O priežasčių, kodėl šiandien nesėdote prie vairo, gali būti galybė: transporto priemonę palikote pas automechaniką, išvykote atostogauti, turimas automobilis tinkamas vairuoti tik šiltuoju sezonu, tai antrasis šeimos automobilis.

Specialia mobiliąja programėle galite valdyti savo polisą ir ypač paprastai išjungti net tada, kai už lango šviečia saulė ir į darbą norite važiuoti dviračiu.

reklama

Kodėl tai naudinga? Mokate tik už tas dienas, kai tikrai naudojatės paslauga.

Specialisto komentaras

„Mus galima vadinti pirmuoju Lietuvos startuoliu draudimo srityje. Prieš dešimt metų pradėjome ieškoti, kaip galėtume sumažinti įprasto draudimo kainas ir sudėtingus procesus paversti paprastesniais.

Per šį laiką padarėme didžiulį darbą – svetainėje www.edrauda.lt galima palyginti keleto draudimo bendrovių pasiūlymus, polisas atsiunčiamas vos per kelias minutes, galima nemokėti visos sumos iškart, kainą išskaidant į 12 lygių dalių.

Šiuo metu pristatėme ir naujausią produktą – mobiliąją aplikaciją „Draudometras“. Ji leidžia sustabdyti draudimo polisą nuo vienos dienos iki pusės metų. Taip klientas moka tik už tas dienas, kai realiai naudojasi paslauga.

reklama

Beje, nuo liepos 1 d. nebereikia su savimi turėti draudimo poliso, tad mūsų paslaugos tampa dar patrauklesnės,“ – pasakojo „Edraudos“ direktorė Rima Kazlauskaitė. 

reklama