„Samsung“ pristatė naujus itin našius diskus

Samsung
Samsung
© Gamintojai
Alfa.lt
2018-04-24 12:51

„Samsung“ pristatė du naujus trečios kartos kietųjų diskų serijos (SSD) kaupiklius 970 PRO ir 970 EVO. Nuo 2015 m., kai bendrovė pirmą kartą išleido vartotojams skirtą NVMe standarto kietąjį diską, „Samsung“ ir toliau efektyviai gerina tiek technologijų profesionalams, tiek paprastiems vartotojams skirtus vidinius kaupiklius. Naujosios serijos SSD diskai ir toliau leis mėgautis greitesniu duomenų siuntimu tiek asmeniniuose kompiuteriuose, tiek specialistų naudojamose darbo stotyse.

„Vos į rinką įsiveržus NVMe standartą palaikantiems kietiesiems diskams, „Samsung“ šioje srityje užėmė lyderiaujančią poziciją. Pristatydama naujausias SSD diskų versijas versijas 970 PRO ir 970 EVO, bendrovė dar kartą įrodė, kad geba kurti su šia sritimi susijusias reikšmingas inovacijas bei toliau plečia šių diskų galimybes ir taip gerina vartotojų patirtis kaupiant ir saugant duomenis, – sakė Miroslavas Ramanavičius, „Samsung Electronics Baltics“ buitinės elektronikos pardavimų vadovas. – Naujoji diskų serija atitinka aukščiausią NVMe protokolą palaikančių kaupiklių standartą ir užtikrina dar našesnį veikimą, patikimumą ir didžiausią talpą šios klasės SSD kategorijoje.“

reklama

Naujieji kaupikliai 970 PRO ir 970 EVO palaiko M.2 jungtį ir naudoja naujausią PCIe Gen 3.0x4 sąsają. Ši kietųjų diskų serija maksimaliai išnaudoja NVMe standartui būdingus privalumus – užtikrina greitesnį didelių duomenų kiekio perdavimą, įskaitant 3D, 4K grafikos darbus, aukščiausios kokybės žaidimus ir kitus didelės apimties duomenis.

Profesionalams skirti 970 PRO demonstruoja itin greitą našumą ir suteikia iki 2700 MB/s nuosekliojo rašymo ir 3500 MB/s nuosekliojo skaitymo spartą. Paprastiems vartotojams skirtas 970 EVO užtikrins 3500 MB/s nuosekliojo skaitymo ir 2500 MB/s nuosekliojo rašymo greitį. Dėl naujausios „V-NAND“ technologijos ir naujo dizaino „Phoenix“ valdiklio nuosekliojo rašymo greitis yra net 30 proc. didesnis nei jo pirmtakuose. Dėl pažangios „Samsung Intelligent TurboWrite“ technologijos, kurios maksimalus disko talpos dydis yra 78 GB , 970 EVO kaupiklis išsiskiria savo rašymo greičiu.

Patvarumu ir patikimumu pasižyminčioms 970 PRO ir 970 EVO talpykloms bus suteikiama 5 metų arba iki 1200 terabaitų garantija. Kadangi naujieji diskai ilgaamžiški, jiems taikoma net 50 proc. ilgesnė garantija nei senesnės kartos modeliams.

reklama

Įrenginiuose integruota „Dynamic Thermal Guard“ technologija stebi ir palaiko idealią disko darbo temperatūrą, taip apsaugodama įrenginį nuo perkaitimo, o šilumos skirstytuvas ir nikeliu padengtas valdiklis dar labiau sumažina SSD temperatūrą veikimo metu.

970 PRO ir 970 EVO taip pat užtikrina didesnį sistemos projektavimo lankstumą didelės spartos kompiuterių sistemoms. Pasiūlant įvairių didelės talpos galimybių kompaktiškame M.2 formato talpiklyje, įskaitant vienakryptį 2TB 970 EVO modelį, naujosios serijos diskai užtikrina patogų informacijos saugojimą įvairiuose įrenginiuose.

Paprastiems vartotojams skirtas 970 EVO kietasis diskas rinkoje pasirodys 250 GB, 500 GB, 1 TB ir 2 TB talpos, o profesionalams skirtas 970 PRO 512 GB ir 1 TB talpos. Kietieji diskai prekyboje pasirodys jau nuo gegužės 7 d.

reklama

„Samsung“ pristatė naujus itin našius diskus

Samsung
+2