Prienai intriguoja: mače su „Šiauliais“ – NBA rungtyniaujantis L. Ballas

Lonzo Ballas
Lonzo Ballas
© SCANPIX
Alfa.lt
2018-04-23 23:10

Į Prienus atvyksta bene geriausią krepšinį iš visos šios spalvingos šeimynėlės demonstruojantis ir sezoną NBA sužaidęs Lonzo Ballas.

Los Andželo „Lakers“ sezoną praleidęs Lonzo į Lietuvą atvyksta palaikyti savo šeimos narių ir jaunesniųjų brolių, kuriems pastaruoju metu Prienuose ne itin sekasi.

„Jau šio trečiadienio rungtynes su „Šiaulių“ ekipa stebės antrasis praėjusių metų NBA naujokų biržos šaukimas, Los Andželo „Lakers“ komandos talentas Lonzo Ball!“, – taip gerbėjus palaikyti vietos klubą intriguoja Prienų – Birštono „Vytauto“ socialinė paskyra.

Apie tai, kad Lonzo ketina apsilankyti Lietuvoje paaiškėjo dar balandžio pradžioje.

Pats Lonzo Ballas teigė, jog Lietuvoje planuoja praleisti bent savaitę.

reklama

Negana to, NBA rungtyniaujantis Lonzo prasitarė, ką apie Prienus kalba jo broliai, kurie čia yra jau keletą mėnesių.

Lonzo teigimu, LiAngelo pernelyg nesiskundžia ir stengiasi įžvelgti teigiamų dalykų, tiesa, labiausiai jam nepatinka žvarbūs lietuviški orai.

O štai situacija su LaMelo, Lonzo teigimu, yra visiškai priešinga. 16-metis broliui nuolat skundžiasi, kad labai pasiilgo namų ir nori grįžti.

Tiesa, ar išvys brolius trečiadienį aikštėje – atviras klausimas, nes LiAngelo paskutiniajame mače patyrė kojos traumą, o LaMelo pastaruoju metu yra praradęs V. Šeškaus pasitikėjimą ir laiką leidžia ant atsarginių žaidėjų suolelio.

reklama