Š. Jasikevičius: mes atkreipėme dėmesį į teisėjų klaidas, esu garantuotas – tą darė ir „Olympiakos“

Š. Jasikevičius
Š. Jasikevičius
© Stop kadras
Alfa.lt
2018-04-23 19:06

Pirėjo „Olympiakos“ prieš trečiąsias Eurolygos ketvirtfinalio rungtynes telkia pajėgas.

Kaip skelbia Graikijos žiniasklaida, ekipos treneris Ioannis Sfairopoulos į Kauną vežasi visus savo krepšininkus, tiesa, neatskleidžiama, ar visi jie bus pasirengę išbėgti ant parketo.

Savo ruožtu Kauno „Žalgirio“ treneris Šarūnas Jasikevičius sako, kad pastaropsiomis dienomis ekipa šiek tiek pailsėjo nuo krepšinio, nes sekinančios Eurolygos kovos pareikalvo tiek fizinių, tiek psichologinių pajėgumų, todėl bent minimaliai atitrūkti reikėjo.

Anot Š. Jasikevičiaus, išanalizavus antrąjį mačą į akis krito gerokai mažesnė agresija nei tai buvo pirmajame mače, tą rodo ir kova po lenta, be to, paleisti ir jų snaiperiai, kurie antroje dvikovoje smeigė keletą itin skausmingų tritaškių metimų.

reklama

Paklaustas, kiek gali apsunkinti pasiruošimą ir kovą rytojaus mače, kuomet nėra tiksliai aišku, kurie priešininkai gali nepasirodyti aikštėje, Š. Jasikevičius to nesureikšmina, nes ruošiasi žaisti prieš visus, tačiau akcentas vienas , žaidimas sukasi apie V. Spanoulį.

Treneris nebuvo linkęs kalbėti apie pastaruoju metu kritikos ir pastabų sulaukinačius Eurolygos teisėjus.

Anot Š. Jasikevičiaus, svarbios visos detalės, o tokiuose mačuose itin svarbūs smulkūs dalykai, o teisėjavimas yra viena tokių.

reklama