Lietuvis skrendančiame orlaivyje sukėlė sumaištį: vos nusileidus, buvo suimtas

„Ryanair“ orlaivis
„Ryanair“ orlaivis
© SCANPIX
Tiesa.com
2018-04-24 20:24

Kompanijos „Ryanair“ lėktuve skrydžio į Jungtinę Karalystę metu neblaivus lietuvis seksualiai priekabiavo prie keleivės bei aptarnaujančio lėktuvo personalo, taip pat grasino skrydžio vadovui.

Pranešama, kad vakarinio skrydžio iš Rygos į Mančesterį metu Robertas Bajalis griebė už šalia sėdėjusios moters krūtų ir įgnybo praeinančiai stiuardesei į sėdmenis. Jis taip pat užpuolė pagrindinį skrydžio vadovą, traukdamas jam už kaklaraiščio ir įremdamas į krūtinę kumščius.

Kaip vėliau paaiškėjo Mančesterio Magistratų teisme, statybose dirbantis R. Bajalis prieš skrydį Rygos oro uoste išgėrė pusę butelio degtinės ir keturis bokalus sidro.

R. Bajalis buvo suimtas iš karto, kai iš Rygos pakilęs lėktuvas nusileido Mančesterio oro uoste.

Du mažamečius vaikus auginantis vyras teigė, kad dėl suvartoto alkoholio kiekio neprisimena savo elgesio. Pasak teisiamojo, jis tik prisimena, kaip įlipo į lėktuvą, o atsibudo policijos nuovadoje Mančesteryje.

Lietuvis tikino, kad dieną prieš skrydį su draugais linksminosi išleistuvių vakarėlyje. R. Bajalis aiškino, kad šių metų pradžioje atsikraustė į Jungtinę Karalystę dirbti statybų sektoriuje.

Tesime pažymėta, kad R. Bajelis „nuoširdžiai gailisi” ir pripažino visus tris jam skirtus kaltinimus.

Teismas šiuo metu Prestone, Bamber Bridge, Brampton Drive gatvėje gyvenantį vyrą nuteisė lygtinai kalėti aštuonis mėnesius. Vyras taip pat gavo £700 baudą bei privalo sumokėti £300 kompensaciją.

reklama