Laisvės alėjoje – Eurolygos ketvirtfinalio kovų laukimas ir kauniečių pasižadėjimai

Žalgirio sirgaliai pasisakė apie sezoną
Žalgirio sirgaliai pasisakė apie sezoną
© Stop kadras
zalgiris.lt
2018-04-23 12:15

Istorinį sezoną žaidžiantis Kauno „Žalgiris“ praėjusią savaitę pradėjo atkrintamąsias Eurolygos kovas, o antradienį ir ketvirtadienį į „Žalgirio“ areną sukvies ir savo ekipos gerbėjus.

Į Kauno Laisvės alėją pasižvalgyti išėjo „Žalgirio TV“ kūrybinė komanda su Dalia Belickaite priešakyje. Ji kalbino miestiečius bei sulaukė įdomių pažadų, kuriuos pašnekovai ištesės, jei žalgiriečiai peržengs Pirėjo „Olympiakos“ barjerą ketvirtfinalyje.

reklama

Sutikti žmonės sutartinai kartojo įdėmiai stebintys „Žalgirio“ sezoną, itin dėkojo komandos vairininkui Šarūnui Jasikevičiui ir savo darbą puikiai atliekančiam kapitonui Pauliui Jankūnui.

„Sezoną vertinu puikiai. Galime tik paploti, kad turime tokį puikų trenerį Šarūną Jasikevičių. Nuoširdžiai ačiū jam, jog suteikia tiek džiaugsmo kauniečiams ir apskritai visai Lietuvai“, – teigė vienas Kauno širdyje sutiktų pašnekovų.

reklama

Kalbinti „Žalgirio“ gerbėjai, komandai laimėjus ketvirtfinalyje, pažadėjo nubėgti maratoną, nusidažyti barzdą žaliai ar sudaužyti kiaulę taupyklę ir gyvai stebėti finalines Eurolygos kovas Belgrade.

Kuriamos naujos „Žalgirio“ komandos istorijos liudininkais galite tapti ir Jūs, antradienį ir ketvirtadienį atvykę į lankomiausią Eurolygos areną!

Žiūrovų lauks aukščiausio lygio krepšinis, karšta atmosfera ir neįtikėtina krepšinio šventė, kurią sustiprins išskirtiniai pasirodymai.

Pirmą kartą Lietuvoje aistruolių tribūnose lauks Eurolygos atkrintamųjų kovų proga dovanojami žali marškinėliai. Jais pasipuošę žiūrovai antradienį „Žalgirio“ areną nudažys žalia spalva.

Tai dar ne viskas – į ketvirtąsias ketvirtfinalio rungtynes, kurios bus žaidžiamos ketvirtadienį (balandžio 26 d.), su balandžio 24 d. rungtynių bilietu „Žalgirio“ gerbėjai gaus net 50 proc. nuolaidą.

reklama