Suniokotomis prieplaukomis pasipiktinę jurbarkiečiai svaido žaibus seniūno pusėn

Jurbarkiečiams gaila ledų suniokotos mažųjų laivų prieplaukos.
Jurbarkiečiams gaila ledų suniokotos mažųjų laivų prieplaukos.
© „Šviesos" archyvas
ŠVIESA
2018-04-23 15:22

Apsileidimas ar nenugalima gamtos stichija? Tokį klausimą redakcijai uždavė apie ledų ir potvynio vandens suniokotas prieplaukas Jurbarke pranešęs skaitytojas. Žmogus stebėjosi, kad už tvarką mieste atsakingas Jurbarko seniūnas Romualdas Kuras ir „Jurbarko komunalininkas“ tinkamai neparuošė prieplaukų žiemojimui, o padarytus nuostolius eilinį kartą reikės atlyginti iš mokesčių mokėtojų kišenės.


jurbarkosviesa.lt nuotr.

Nemuno prieplaukoje ledai nunešė turėklus. „Šviesos“ nuotr.

„Nemuno prieplaukoje ledai nunešė turėklus. Mažųjų laivelių prieplaukoje nuostoliai – kur kas didesni. Ten vanduo ir ledai suniokojo metalinius suolus, elektros skydinę, sulaužyti tilteliai į prieplauką. Juk kasmet būna potvyniai ir kasmet reikia pasiruošti žiemai. Įranga, kuri gali būti pažeista, tiesiog turi būti išmontuojama. Negi Jurbarko valdininkus, kaip ir kelininkus, gamta kasmet užklumpa netikėtai“, – rašė skaitytojas.


jurbarkosviesa.lt nuotr.
Mažųjų laivelių prieplaukoje – sulaužyti tilteliai. „Šviesos“ nuotr.

Vyrą taip pat stebina, kad ant kalniuko prie mažųjų laivelių prieplaukos esanti vaikų žaidimo aikštelė buvo išmontuota. Tačiau visai šalia, tik keliais metrais žemiau, esantys suoliukai ir elektros skydinė – palikti. Jurbarkietis tokią situaciją vadina apsileidimu ir neūkiškumu.


jurbarkosviesa.lt nuotr.


jurbarkosviesa.lt nuotr.

Prie mažųjų laivelių prieplaukos esanti vaikų žaidimo aikštelė išmontuota, tačiau visai šalia esantys suoliukai ir elektros skydinė – palikti. „Šviesos“ nuotr.

„Jurbarko komunalininko“ direktorius Darius Dragūnavičius tikino, kad jo pavaldiniai daro tai, ką užsako seniūnija. Pastaroji paruošti mažųjų laivelių prieplaukos žiemai nenurodė. 

„Specialiai šios prieplaukos prieš žiemą neruošiame. Ji pati kylant vandeniui turi iškilti. Suoliukus pražiopsojome, o skydinę sugadino vandalai“, – sakė D. Dragūnavičius.

Tiesa, chuliganai prie skydinės pasidarbavo jau po to, kai ji vandenyje mirko ne vieną savaitę.

„Ne mes prieplauką projektavome, ji turėjo pakilti virš vandens“, – savo kaltės neįžvelgė D. Dragūnavičius.


jurbarkosviesa.lt nuotr.
reklama