LMKL finalas baigėsi skambiu J. Štreimikytės-Virbickienės pareiškimu: Lietuvos lyga – pati šlykčiausia

Jurgita Štreimikytė-Virbickienė
Jurgita Štreimikytė-Virbickienė
© Youtube.com
Alfa.lt
2018-04-21 17:18

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) sezonas baigėsi Kauno raj. „Hoptrans-Sirenų“ pergale finalo serijoje prieš Vilniaus „Kibirkštį“ rezultatu 3-1, o po pralaimėjimo emocijų apimta sostinės komandos trenerė Jurga Štreimikytė-Virbickienė išsakė viską, ką galvoja tiek apie pačią lygą, tiek ir apie joje dirbančius arbitrus.

„Ko pritrūko? Ne manęs klauskite. Paklauskite visose ketveriose rungtynėse dirbusių vyriausiųjų teisėjų“, – pasiteiravus, ko jos komandai pritrūko iki pergalės finale, atrėžė viena geriausių visų laikų Lietuvos krepšininkių.

reklama

Dramatiškai paskutiniąsias rungtynes Vilniuje 72:73 pralaimėjusios „Kibirkšties“ žaidėjos po susitikimo sulaukė savo trenerės pagyrų, tačiau kaltę dėl šios nesėkmės J. Štreimikytė-Virbickienė vis tik suvertė ne joms.

„Aišku, čia mano emocijos, bet jos, „Kibirkšties“ komandos mergaitės, yra auksinės. Žinote, pasiektos pergalės yra gerai, jos užsidėtų medalius, bet tie vaikai ir taip yra auksiniai. Jos yra tikros, nuoširdžios, kaip tie nušlifuoti deimantai, kurios sugeba mokytis ir treniruotis, tačiau gaila, kad ateina tokie žmonės ir... Na, bet joms dar viskas priešakyje, kai daug kam iš jų („Hoptrans-Sirenų“ žaidėjų – Alfa.lt) tai yra paskutinis finalas. Linkiu, kad jos išliktų tokios pačios natūralios ir tikros ateityje“, – teigė „Kibirkšties“ strategė.

reklama

Paklausta apie kitą sezoną 45-erių trenerė negailėjo ir daugiau karčių žodžių, kurie buvo skirti ne tik teisėjams, bet ir pačiai lygai.

„Kitas sezonas dar toli. Nežinau, žiūrėsim, kaip čia bus. Gal bus daugiau pasikeitimų, gal jų ir nebus, bet lyga keičiasi – ačiū dievui. Per 15 metų nesugebėjo patobulėti nei lyga, nei teisėjai. Kai aš žaidžiau, Lietuvos lyga buvo pati šlykščiausia, nes tave visą laiką kas nors grabalioja arba ima už rankų ir per 15 metų buvo tie patys teisėjų pasiteisinimai: „čia moterų krepšinis ir mes irgi žmonės“. Na, tai išmokykit moteris žaisti taip, kad ir jums būtų malonu teisėjauti – per tiek metų manau tai buvo įmanoma“, – aštrių pareiškimų nesidrovėjo rėžti J. Štreimikytė-Virbickienė.

reklama