Indijoje rasti sudarkyti dingusios Latvijos pilietės palaikai

Sudarkytas latvės kūnas rastas šalia upės Indijoje
Sudarkytas latvės kūnas rastas šalia upės Indijoje
© Youtube.com
BNS
2018-04-21 14:55

Latvijos turistė Lyga Skruomanė, kuri dingo iš ajurvedinės medicinos centro Keraloje Indijos pietuose, šeštadienį buvo rasta negyva Karamanos upės pakrantėje, pranešė Indijos žiniasklaida.

33 metų latvė iš ajurvedos centro Tiruvanantapuramo rajone dingo kovo 14 dieną.

reklama

Kaip sakė Tiruvanantapuramo miesto policijos komisaras P. Prakshas, sudarkytas užsienietės kūnas su atskirta galva buvo rastas upės pakrantėje, policija bando patvirtinti jos tapatybę.

„Mums pranešė vietos jaunuoliai, kurie į tą atokią vietą buvo nuėję žvejoti. Jie mums papasakojo apie lavoną krūmuose netoli upės kranto. Jos galvą radome už tam tikro atstumo, kitoje vietoje. Preliminarus tyrimas parodė, kad auka mirusi jau beveik mėnuo ... Remiantis DNR testais šio asmens tapatybė bus išaiškinta“, – žiniasklaidos kompanijai „India Today“ sakė kitas pareigūnas.

Lyga ir jos sesuo Keraloje atostogavo nuo vasario. Aplankiusi Kočį, Alapurą, Kolamą ir Varkalą Lyga ajurvedinės medicinos centre gydėsi dėl depresijos. Paskutinį kartą ją matė kovo 14 dieną maždaug 11 val. 30 min. netoli Kovalamo paplūdimio, kur ji nuvažiavo autobusu.

reklama

Jos sesuo Ilzė aktyviai jos ieškojo, paprašė pagalbos per savo „Facebook“ puslapį. Ji ir Lygos vyras, 42 metų Andrew Jordanas, buvo susitikę su Keralos vyriausiuoju ministru; jūroje dingusiosios ieškojo Indijos karinis laivynas ir oro pajėgos. Keralos policija šiai bylai tirti suformavo specialią komandą.

Kaip sakė Ilzė, Lyga ajurvedos centre praleido rytinį jogos užsiėmimą ir dingo avėdama sandalus ir vilkėdama medicinos centro drabužius. Kambaryje ji paliko krepšį ir pasą, su savimi pasiėmė 2 tūkst. Indijos rupijų (maždaug 25 eurus).

Policija nurodė, kad jos palaikai buvo rasti su tamprėmis ir švarku.

Lyga ir Ilzė Skruomanės yra Latvijos pilietės, bet jau kurį laiką gyveno Airijoje.

reklama

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.