„Olympiakos“ strategas įkando Šarui: tikiuosi, kad pono Jasikevičiaus replikos nebedarys įtakos teisėjams

Ioannis Sfairopoulos
Ioannis Sfairopoulos
© SCANPIX
Alfa.lt
2018-04-21 08:31

Pirėjo „Olympiakos“ pasiekė pirmąją pergalę ketvirtfinalio serijoje prieš Kauno „Žalgirį“, o po rungtynių vykusioje spaudos konferencijoje graikų strategas Ioannis Sfairopoulos nepraleido progos įgelti savo tiesioginiam konkurentui priešininkų stovykloje.

Po pirmųjų rungtynių, kurias po pratęsimo laimėjo žalgiriečiai, graikas skundėsi arbitrams įtaką bandančiu daryti Šarūnu Jasikevičiumi, o to nepamiršo ir po pergalės antrajame susitikime, kuriame „Olympiakos“ metė 8 baudų metimais daugiau nei „Žalgiris“.

reklama

„Pagal tai, kaip žalgiriečiai žaidė gynyboje, mes turėjome mesti ne 24, o 45 baudų metimus. Jie nuolat stumdosi, naudojasi rankomis, ypač prieš kamuolio neturinčius žaidėjus. Tikiuosi, kad faktas, jog ponas Jasikevičius kalbėjo apie teisėjus nedarys įtakos jų darbui trečiosiose rungtynėse, kaip buvo pirmajame mače“, – į kiek anksčiau spaudos konferencijoje Š. Jasikevičiaus išsakytą kritiką teisėjams sureagavo „Olympiakos“ vairininkas.

Pats Šaras, kalbėdamas su lietuvių žurnalistais, pareiškė, jog pirmajame rungtynių kėlinyje arbitrai tendencingai švilpė į graikų pusę, o tai paveikė jo komandą ir likusių rungtynių metu.

„Labai aiškiai pirmajame kėlinyje negavome jokios pagarbos iš teisėjų, pradėti tokias rungtynes su 7:2 pražangų ir 11:0 baudų metimų skirtumais – tai parodo, kad epizodų traktavimas buvo absoliučiai nelygus. O po to ir likusių rungtynių metu šiuo klausimu buvo daugiau tokių detalių“, – sakė Š. Jasikevičius.

reklama

Kandžiai apie oponentą atsiliepęs I. Sfairopoulos pasidžiaugė ir savo auklėtiniais bei labai svarbia pergale.

„Tai – labai svarbus laimėjimas mums. Po pralaimėtų pirmųjų rungtynių, šios buvo dar sunkesnės, tačiau visi žaidėjai jose atidavė maksimumą ir buvo puikiai nusiteikę. Jie į aikštę atsinešė savo sielas. Po pirmųjų penkių minučių žaidėme puikiai gynyboje ir kontroliavome rungtynes. „Žalgiris“ pelnė vos 68 taškus, nors paprastai įmeta 81. Mes tikėjomės, kad varžovai sureaguos, jie tai ir padarė, bet likome susikoncentravę ketvirtajame kėlinyje ir nusipelnėme laimėti“, – sakė „Olympiakos“ strategas.

Trečiosios ir ketvirtosios serijos rungtynės kitą savaitę bus žaidžiamos jau „Žalgirio“ arenoje Kaune.

reklama