Pareigūnai krečia pataisos namus visoje Lietuvoje: rasta ir narkotikų, ir kitokių gėrybių

Kybartų pataisos namai
Kybartų pataisos namai
© Kalėjimų departamentas
Alfa.lt
2018-04-20 12:42

2018 m. balandžio mėnesį įkalinimo įstaigose vykdomi tiksliniai patikrinimai, kurių tikslas užkardyti ir (ar) sumažinti atvejus, kai nuteistieji neteisėtai disponuoja draudžiamais daiktais ar narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis.

Alytaus pataisos namų nuteistųjų gyvenamosiose patalpose tikslinių kratų metu rasti ir paimti 10 birios medžiagos ryšulėlių (įtariama, kad tai narkotinės ar psichiką veikiančios medžiagos), kurių bendras svoris apie 19 g, ryšių priemonės.

reklama

Siekiant surasti ir paimti nuteistiesiems draudžiamus turėti daiktus, balandžio 19 d. Kybartų pataisos namuose vykdytas tikslinis patikrinimas, kuriame dalyvavo Alytaus, Marijampolės, Kybartų pataisos namų ir Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos kinologai ir jų tarnybiniai šunys Piranija, Karatas, Era, Saira ir Pipiras, dresuoti ieškoti narkotinių bei psichotropinių medžiagų.

Kratos metu narkotinių medžiagų nenustatyta, tačiau surasta 20 litrų alkoholio raugo, mobiliojo ryšio telefonų priedai, adatos ir kiti daiktai, kurie nenumatyti nuteistiesiems leidžiamų įsigyti ir turėti daiktų sąraše.

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos pareigūnai, vykdydami patikrinimus balandžio 18-ąją rado šalia priežiūros bokštelio permestus du paketus, kuriuose buvo apie 500 gramų rudos spalvos, neaiškios kilmės, specifinį kvapą skleidžiančios (įtariama, kad narkotinės) medžiagos. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Balandžio 19 d. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos gamybinės zonos katilinės patalpose atlikę kratą, pareigūnai rado savadarbį naminės degtinės aparatą ir apie 15 l alkoholinio raugo.

reklama

Tiksliniai patikrinimai tęsiami visose įkalinimo įstaigose.

reklama