V. Šeškus išsakė viską, ką mano apie Ballus: kartais atrodo, kad jie nenori, jog mes laimėtume

Virginijus Šeškus
Virginijus Šeškus
  © Edvard Blaževič
Alfa.lt
2018-04-20 09:13

Prienų-Birštono „Vytauto“ (8/24) ekipa ir toliau nagais kabinasi į devintąją turnyrinės lentelės vietą. „Vytautas“ palaužė Utenos „Juventus“ (11/21), iškovojo trečiąją pergalę iš eilės ir dabar nuo saugios zonos „Betsafe-LKL“ čempionate juos skiria vos vienas laimėjimas.

Tačiau ši pergalė pareikalavo ir aukų – traumą patyrė rezultatyviausias „Vytauto“ krepšininkas LiAngelo Ballas.

reklama

Tiesa, panašu, kad visa Ballų šeimos epopėja Prienuose abejonių pradeda kelti iki šiol gana tvirtai šiuos asmenis užstojusiam vyriausiajam treneriui Virginijui Šeškui.

„Svarbiausia, kad nėra piktumo ant suolelio. Mes dabar nusiraminę, einame į savo tikslą, kiekvienos rungtynės yra finalinės, ir dabar labai seksime kitus mačus“, – sakė Prienų strategas.

Trenerio teigimu, kartais susidaro įspūdis, kad čia atvykusi visą Ballų komanda nelabai nori, kad pačiai ekipai sektųsi, kad ji laimėtų.

reklama

V. Šeškus nevyniodamas į vatą teigė, kad tai, kas vyksta už atsarginių suolelio, ten, kur dažniausiai sėdi vyriausias iš Ballų, tėtušis LaVaras, vyksta tikrų tikriausia nesąmonė.

„Už suolelio yra nesąmonė. Kartais pasižiūri ir nelabai tiki, kad tie žmonės nori, jog mes laimėtume. Aš matau, kai aš ką sakau, kelia rankas, replikuoja, rodo. Aš manau – tai žemas lygis“, – nusivylimo Ballų veiksmais už suolelio neslėpė treneris.