Prabilo sulaikyta Nacionalinio kraujo centro direktorė: tapau baisesnė už žmogžudę

J. Bikulčienė
J. Bikulčienė
© Dmitrijus Radlinskas

Piktnaudžiavimu ir prekyba poveikiu įtariama Nacionalinio kraujo centro direktorė Joana Bikulčienė, už grotų praleidusi dvi savaites, feisbuke prabilo apie susidariusią situaciją. Moteris teigia įtarimų sulaukusi nepagrįstai ir nedariusi nusikalstamų veikų.

„Teismas paleido, bet įpareigojo tris mėnesius naktis praleisti namuose. Tapau baisesnė už žmogžudę…

reklama

Noriu Jus patikinti, kad niekada nedariau, nedarau ir nežadu daryti to, kas kenktų valstybei, Nacionaliniam kraujo centrui, jo darbuotojams ar juo labiau kraujo donorams. Farmacinės kompanijos „Octapharma“ atstovas Latvijoje parašė STT skundą, kad nepardaviau jam plazmos iš Jūsų neatlygintinai suaukoto kraujo, o valstybės institucijos jo skundą kažkodėl paslaugiai pakartojo įtarime, apipynė paskalomis ir fantazijomis. Ir štai – turime amžiaus procesą. Atvirkščiai, nei surašyta, Kraujo centras plazmos niekam nepardavė, o pasirašė sutartį su tiekėju, kuris įsipareigojo į Lietuvą parvežti ir užregistruoti iš lietuviškos plazmos pagamintus vaistus, kaip daro normalios civilizuotos valstybės. Bet kam gi reikia konkurentų?

Skaudu skaityti įtarimus, kuriuos buvo galima čia pat patikrinti ir paneigti, bet kažkam, matyt, reikėjo parodomojo proceso. Gal kad kiti bijotų? Laukia ilgas karas, bet laisvėje bent gintis galėsiu.

Dėkoju visiems, kurie mane palaikote, dėkoju ir tiems, kurie nepalaikote, Jūs mane darote stipresnę“, – rašė J. Bikulčienė.

reklama

Nacionalinio kraujo centro vadovė buvo sulaikyta balandžio 8 d.

reklama