„Olympiakos“ netektis: rytoj negalės rungtyniauti naudingiausias žaidėjas

Nikola Milutinovas (Eurolygos nuotr.)
Nikola Milutinovas (Eurolygos nuotr.)
Alfa.lt
2018-04-19 20:57

Serijoje prieš Kauno „Žalgirį“ 0-1 atsiliekanti Pirėjo „Olympiakos“ antrosiose serijos rungtynėse turės verstis be naudingiausio komandos žaidėjo.

Po vakarinės treniruotės paaiškėjo, kad į žūtbūtinę antrąją kovą su prieš žalgiriečius nestos 14,7 naudingumo balo šiame sezone renkantis Nikola Milutinovas. Vidurio puolėjas vakarykščiame mače susižeidė anksčiau jau išsigydytą kelį, o kurį laiką praleidęs rūbinėje dar rungtyniavo su nuskausminamaisiais vaistais.

reklama

Nors atlikus tyrimus jokia rimtesnė trauma nenustatyta, vis tik klubas jau paskelbė, kad serbas rytoj į aikštelę neišbėgs. Tikimasi, kad N. Milutinovas spės pagyti iki antradienio bei žengti ant parketo trečiosiose rungtynėse Kaune.

Tiesa, Pirėjo ekipos stovykloje prieš rytojaus mačą gali atsirasti ir pozityvių žinių. Kaip skelbiama, yra tikimybė, kad į aikštę rytoj galės išbėgti vakarykštes rungtynes praleidęs Kostas Papanikolaou, jaučiantis kelio skausmus. Dieną graikų žiniasklaidoje buvo abejojama ir dėl Georgio Printezio bei Janio Strelnieko sveikatos, bet panašu, kad abu šie žaidėjai turėtų būti pasiruošę rungtynėms.

reklama