Smūgis CSKA: N. De Colo ilgam iškrito iš rikiuotės

Nando De Colo
2018-04-19 13:34

Dramatiška pergale Eurolygos ketvirtfinalyje startavusi turnyro favoritė Maskvos CSKA komanda sulaukė nemalonių žinių.

Paaiškėjo, kad traumą antrajame rungtynių su Maskvos srities „Chimki“ kėlinyje patyręs Nando De Colo turės praleisti visą ketvirtfinalio seriją, taip pat baiminamasi ir dėl jo žaidimo gegužės 18–20 dienomis Belgrade vyksiančiame finalo ketverte, jeigu CSKA į jį pateks.

Traumą prancūzas patyrė, kai nikstelėjo koją. Iki susižeidimo jis per 9 minutes spėjo pelnyti 10 taškų, o apskritai šiame sezone N. De Colo yra naudingiausias CSKA žaidėjas ir trečias visoje Eurolygoje – per mačą jis renka po 16,9 taško, 3,9 rezultatyvaus perdavimo ir 19,8 naudingumo balo.

Serijoje iki trijų pergalių prieš „Chimki“ 1-0 pirmaujantys reguliariojo sezono nugalėtojai antrąjį susitikimą šįvakar taip pat žais namie.

Primename, kad kiek anksčiau likusią sezono dalį iš rikiuotės iškrito ir pagrindinis CSKA vidurio puolėjas Kyle’as Hinesas.