Kylantis nerimas „Olympiakos“ stovykloje: prieš „Žalgirį“ gali nežaisti dar keli svarbūs žaidėjai

Georgios Printezis (Eurolygos nuotr.)
Georgios Printezis (Eurolygos nuotr.)
Alfa.lt
2018-04-19 12:46

Pirėjo „Olympiakos“ kiek netikėtai pralaimėjo pirmąjį Eurolygos ketvirtfinalio mūšį namie prieš Kauno „Žalgirį“, o jau kiek daugiau nei po paros laukiantį antrąjį pasitinka su nerimo nuotaikomis.

Vakarykštes rungtynes dėl nesibaigiančių kelio skausmų jau praleido vienas kertinių ekipos žaidėjų Kostas Papanikolaou, o dabar graikų žiniasklaida praneša, kad į aikštę rytoj gali neišbėgti ir naudingiausias komandos žaidėjas Nikola Milutinovas.

reklama

14,7 naudingumo balo per rungtynes šiame sezone renkančiam serbui mače su kauniečiais atsinaujino kelio skausmai, o šiandien jam bus atlikti ir išsamesni tyrimai. Kaip praneša tinklalapis Basketnews.lt, „centras“ vakarykštėse rungtynėse bent 10-čiai minučių buvo palikęs „Olympiakos“ atsarginių suolą ir išėjęs į rūbinę, nors vėliau grįžo į aikštelę, joje neatrodė taip gerai, kaip ankstesniuose susitikimuose.

Terorizavęs „Žalgirio“ aukštaūgius ir surinkęs net 26 naudingumo balus paskutinėse reguliariojo sezono rungtynėse, vakar serbas tepelnė 7 taškus ir atkovojo 8 kamuolius. Aikštėje jis pratęsimu pasibaigusiose rungtynėse praleido viso labo 21 minutę. Graikai teigia, kad jam mačo metu net buvo leidžiami nuskausminamieji vaistai.

Negerėja ir K. Papanikolaou būklė – puolėjas neturėtų grįžti į aikštę rytojaus rungtynėse, o prie jo ir N. Milutinovo prisijungti gali ir dar du svarbūs krepšininkai – Georgios Printezis ir Janis Strelniekas. Vos keliose treniruotėse prieš pirmąją akistatą su „Žalgiriu“ po traumų spėję dalyvauti „Olympiakos“ krepšininkai vakar žaidė taip pat išgėrę nuskausminamųjų, tad dėl jų dalyvavimo antrosiose rungtynėse kol kas dar nėra aišku.

reklama

G. Printezis vakar žaidė 27 min. ir per jas pelnė 12 taškų bei atkovojo 5 kamuolius, o latvis J. Strelniekas rungtyniavo viso labo 12 min. ir taškais nepasižymėjo.

reklama