Pirėjuje kaista aistros: Šaras aiškinosi santykius su V. Spanouliu ir sulaukė kaltinimų iš graikų stovyklos

Emocingas Šarūno Jasikevičiaus ir Vassilio Spanoulio pokalbis
Emocingas Šarūno Jasikevičiaus ir Vassilio Spanoulio pokalbis
© Youtube.com
Alfa.lt
2018-04-19 07:20

Emocijos po pirmųjų ketvirtfinalio serijos rungtynių tarp Pirėjo „Olympiakos“ ir Kauno „Žalgirio“ mūšio pabaigą paskelbusio arbitrų švilpuko persikėlė ir į Taikos ir draugystės stadiono užkulisius.

„Nerodyk man gestų! Gerbk mūsų draugystę!“ – po mačo Pirėjo arenos koridoriuose skambėjo Šarūno Jasikevičiaus žodžiai. Jie buvo skirti „Olympiakos“ lyderiui Vassiliui Spanouliui, su kuriuo Šaras trejus metus, nuo 2007 iki 2010 m., kartu gynė Atėnų „Panathinaikos“ garbę.

reklama

Tarp emocingai kalbėtis tarpusavyje pradėjusių vyrų netrukus įsiterpė „Olympiakos“ strategas Ioannis Sfairopoulos, o keliomis frazėmis persimetę buvę bendražygiai išsiskyrė sumušę rankomis.

Tiesa, pats Pirėjo ekipos strategas spaudos konferencijoje po rungtynių nevengė pasisakymų, kritikuojančių savo tiesioginį oponentą. Pasak I. Sfairopoulo, Šaras dar prieš rungtynes taikė spaudimą arbitrams, siekdamas savo komandai palankių sprendimų.

„Mano kolega treneris Jasikevičius atakavo teisėjus dar prieš ketvirtfinalio serijos pradžią ir nemanau, kad traktavo epizodus abiejose aikštės pusėse pagal vienodus kriterijus. „Žalgirio“ žaidėjai stodavo prie baudų metimo linijos net po nedidelio kontakto, o to nebuvo puolant mums. Gerbiame teisėjus ir tvarką Eurolygoje, deja, matome, kad komandos tyčia strategiškai kalba apie teisėjų darbą. Aš apie jį nesu kalbėjęs niekada, bet matau, kad tai suteikia varžovams pranašumą. Galiausiai labai svarbu, kad sprendimai būtų priimami abiem pusėms vienodai, bet šįvakar jie tokie nebuvo. Tai organizuotas puolimas prieš teisėjus. Visi burba, siunčia DVD įrašus. Apie teisėjus nekalbėjome iki šio vakaro, ir manau, kad dėl to nukentėjome“, – tiradą spaudos konferencijoje išliejo I. Sfairopoulos.

Panašu, kad po rungtynių bendraudamas su graikų žiniasklaida teisėjų temą palietė ir pats Š. Jasikevičius. Jiems, ko gero, užkliuvo antradienį dar Kauno oro uoste Šaro išsakyti ir interpretuoti žodžiai, o atėjęs bendrauti su Lietuvos žurnalistais Pirėjuje „Žalgirio“ strategas taip pat išsakė, ką galvoja.

„Čia truputį užvirė diskusijos dėl tų mano pasisakymų. Jūs manęs paklausėte oro uoste: „Ar galvojate, kad teisėjai saugos „Olympiakos“ žvaigždes?“ Aš sakiau ir galvoju, kad teisėjavimas bus 50 ant 50, ir to tikiuosi. Ir kai pasakai, kad tikiesi, iš karto yra antraštė. Aš taip neatsakiau. Aš taip pat nenoriu jokios pagalbos, aš tikiuosi 50 ant 50 kiekvienose rungtynėse, žaidžiame su „Olympiakos“, „Panathinaikos“ ar su Prienais.

Man nėra jokio skirtumo. Deja, tai prieš seriją tapo pagrindiniu interviu akcentu, nors taip ir nebuvo. Čia yra aštuonios geriausios Eurolygos komandos ir geriausi teisėjai. Mes tikimės, jog kitos rungtynės ir rungtynės Kaune bus 50 ant 50. Aš nieko neprašau, tik noriu to, ko norėtų kiekvienas treneris“, – emocingai teisėjų ir neteisingai interpretuotų jo žodžių tema kalbėjo Š. Jasikevičius.

Tiesa, Šaras apie arbitrų darbą kalbėjo ne tik antradienį, bet ir po paskutinių reguliariojo sezono rungtynių Pirėjuje. Tuomet lietuvis baiminosi, kad pirmąkart atkrintamosiose žaisiantys žalgiriečiai gali nesulaukti tokios pagarbos, kokią iš arbitrų gauna turnyro žvaigždės.

Panašu, kad santykinai ramiai lauktas ir prasidėjęs ketvirtfinalis įkaito jau po pirmojo susitikimo. Antrosios serijos rungtynės bus žaidžiamos jau penktadienį vakare, o jo metu Taikos ir draugystės stadione gali būti kur kas karščiau nei praėjusį vakarą.

reklama