Sulaikytas įtariamasis, galimai vykdęs vagystes ir platinęs narkotines medžiagas

Sulaikytas įtariamasis galimai vykdęs vagystes ir platinęs narkotines medžiagas
Sulaikytas įtariamasis galimai vykdęs vagystes ir platinęs narkotines medžiagas
© Policija
Alfa.lt
2018-04-18 14:50

Kauno apskrities vyriausiame policijos komisariate Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariate (toliau – Kauno apskr. VPK Kauno m. Žaliakalnio PK) atliekant ikiteisminį tyrimą dėl vagystės, buvo nustatytas ir sulaikytas asmuo, pas kurį rasti ne tik galimai vogti daiktai, bet ir narkotinių medžiagų.

Balandžio mėnesio pradžioje, surinkus pakankamai įrodymų, Kauno miesto Žaliakalnio PK pareigūnai kartu su Kauno apskr. VPK Kriminalinės policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnais vykdė sulaikymo operaciją. Operacijos metu pareigūnai dirbdami Petrašiūnų, Dainavos ir Santakos teritorijose, nustatė tris asmenis, galimai disponuojančius narkotinėmis medžiagomis bei vykdančius vagystes. Taip pat sulaikytas ir narkotinių medžiagų platinimu įtariamas 38 metų vyras.

reklama

Atlikus daug slaptų ikiteisminio tyrimo veiksmų, kurių metu buvo renkami įrodymai ir dėl kitų galimai įvykdytų bei ruošiamų nusikaltimų, paaiškėjo, jog įtariamasis kovo 5 d. V. Landsbergio-Žemkalnio g. nuo automobilio „Volvo XC 90“ galimai pagrobė priekinius žibintus ir kitą dieną juos realizavo. Taip pat nustatyta, jog vyras ne tik vykdo vagystes Kauno mieste, bet ir galimai platina narkotines medžiagas – amfetaminą ir heroiną.

Atlikus kratas įtariamojo, gimusio 1980 m., namuose pareigūnai aptiko didelį kiekį galimai narkotinių medžiagų amfetamino. Be to, rastos svarstyklės, pakavimo maišeliai, galimai nukentėjusių žmonių asmens dokumentai ir vairuotojo pažymėjimai, galimai šaunamasis ginklas su šoviniais bei gyvenamųjų patalpų raktai (102 vienetai). Taip pat pareigūnai rado ir galimai vogtų daiktų, tačiau ne visų jų savininkus dar pavyko nustatyti.

Žmones, atpažįstančius savo daiktus ar žinančius, kam jie priklauso, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK Kauno m. Žaliakalnio PK telefonu Nr. 8 37 303 281 arba el. p. mantas.gurksnys@policija.lt.

reklama

Įtariamajam paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas. Už nusikalstamą veiką, numatytą LR BK 178 str. 2 d., gresia laisvės atėmimas iki šešerių metų. Trims sulaikytiems asmenims dėl disponavimo narkotinėmis medžiagomis pagal LR BK 259 str. 1 d. gresia laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros Trečiojo skyriaus prokurorai. 

reklama

Sulaikytas įtariamasis, galimai vykdęs vagystes ir platinęs narkotines medžiagas

Sulaikytas įtariamasis galimai vykdęs vagystes ir platinęs narkotines medžiagas
+6