Radviliškio centre atliktas euroremontas neatlaikė pirmosios žiemos

Radviliškio centro rekonstrukcijos ypatybės
Radviliškio centro rekonstrukcijos ypatybės
© Radviliškio kraštas
Radviliškio kraštas
2018-04-18 20:58

Rekonstruotos aikštės pridavimas numatomas jau netrukus, liepos 1 d. Iki to laiko turi ne tik būti atlikti nebaigti darbai, bet ir ištaisytas darbų brokas. 

Daugiausia radviliškiečiai, ko gero, aptarinėja, miesto centre suklotas trinkeles, jau dabar plika akimi matomi nelygumai, net nespėjus užbaigti rekonstrukcijos jos ėmė trupėti, o rajoną valdantys konservatoriai suskubo ieškoti kaltų (ne jau kaltinsi save). Galiausiai nustačius, kad suklotos trinkelės buvo nekokybiškos ir jas reikės keisti, pradėjo lįsti ir pačių trinkelių klojimo brokas.

Praėjusių metų „Radviliškio krašto“ Nr. 51 paviešintas Radviliškio rajono savivaldybės Statybos skyriaus vedėjo Gintauto Vičo pasisakymas, esą pasibaigus projektui mieste atsiras apie 160 automobilių stovėjimo vietų ir sunkumų, kur pasistatyti automobilį, atseit nebeturėtų kilti. Tačiau, pasirodo, nepakanka įrengti vietas automobiliams, reikia, kad jos būtų įrengtos kokybiškai. 


radviliskiokrastas.lt nuotr.

Naujoje aikštelėje gilyn pradėjo smegti nuotekų šulinėliai. „Radviliškio krašto“ nuotr.

Pavasarį, nutirpus sniegui ir žemei vaduojantis iš įšalo, kai susijudina paviršiniai žemės sluoksniai, į redakciją vienas po kito ėmė plūsti nepatenkintų radviliškiečių skundai dėl duobių, nes, pasirodo, žemė labiausiai „judėjo“ rekonstruotoje automobilių stovėjimo aikštelėje. Naujoje aikštelėje tiesiog gilyn pradėjo smegti nuotekų šulinėliai, vairuotojai negalėjo tinkamai pastatyti automobilių, ir pasistatę transporto priemones nebuvo tikri, ar grįžę neras jų prasivėrusioje smegduobėje.

Pakalbintas Radviliškio rajono savivaldybės Statybos skyriaus vedėjas G. Vičas teigė apie problemą žinąs ir patvirtino, kad smengantys šulinėliai – žiemos padarinys. Vedėjas pažadėjo, kad netrukus, išėjus pašalui, darbo broką rangovai ištaisys.

Pažadame, kad stebėsime, ar valdininkai sako tiesą ir duobės automobilių stovėjimo aikštelėje netrukus bus sutvarkytos. Apie tai savaitraštis „Radviliškio kraštas“ informuos savo skaitytojus.

reklama