S. Burbaitė surado tobulą darbo vietą

Simona Burbaitė
Simona Burbaitė
© Asmeninis albumas
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2018-04-16 16:07

Nuo šiol tinklaraštininkę Simoną Burbaitę kelias dienas per savaitę galima sutikti naujoje Vilniaus aukštos klasės bendradarbystės (ang. coworking) erdvėje „Monday Office“.

„Biuro ieškojau daugiau nei metus. Buvo ne taip lengva rasti, kaip atrodė iš pradžių. Įvairūs variantai netiko dėl lokacijos, erdvės ar kainos. Atostogaujant Tailande, per socialinius tinklus mane pasiekė žinia, kad Vilniuje atsidarė nauja, stilinga bendradarbystės erdvė. „Monday Office“ nuotraukos ir aprašymai atrodė įkvepiančiai, todėl dar būdama toli jau tariausi dėl susitikimo“, – pasakoja S. Burbaitė.


Simona Burbaitė© Asmeninis albumas


Simona Burbaitė© Asmeninis albumas

Anot jos, nepaisant to, kad tinklaraštininkai gali dirbti iš kur tik panorėję, tereikia kompiuterio ir interneto, turėti savo darbo vietą yra labai svarbu.

„Savarankiškas darbas reikalauja disciplinos, kad užduotys nebūtų atidėliojamos ir namų rutina neužgožtų profesinių dalykų. Atskirti darbą ir asmeninį gyvenimą yra labai svarbus aspektas, kurio dauguma pradedančių dirbti savarankiškai nepaiso“, – sako tinklaraščio „Geriausia draugė“ ir to paties pavadinimo knygos autorė.

S. Burbaitė paneigia stereotipą, kad tinklaraščio rašymas yra lengvas ir vien tik malonus užsiėmimas. „Tai rimtas ir daug energijos reikalaujantis darbas. Turi nuolat kaupti idėjas, jas fiksuoti, kurti įdomų turinį, redaguoti nuotraukas, dirbti su videomedžiaga, dalykiškai bendrauti ir t. t. Tai ne laisvalaikio praleidimo būdas, o pagrindinė veikla, todėl biuras būtinas“, – sako viena žymiausių Lietuvos tinklaraštininkių.

„Monday Office“ man tiesiog tobula vieta darbui, čia aš susikaupiu ir pasisemiu įkvėpimo, mėgaujuosi bene geriausia kava Vilniuje ir išskirtinio stiliaus aplinka“, – atskleidžia S. Burbaitė.

reklama

S. Burbaitė surado tobulą darbo vietą

Simona Burbaitė