„Nestoro maisto“ įkūrėja I. Greičiūnaitė: nemėginu nieko auklėti

Ieva Greičiūnaitė
Ieva Greičiūnaitė
© Asmeninis albumas
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2018-04-16 15:46

Jei daug laiko praleidžiate naršydami „Instagram“, tikėtina, kad akis galėjo užkliūti už apetitą žadinančių fotografijų, kurias lydi nesudėtingi receptai. Vos pusmetį gyvuojantis „Nestoras maistas“ socialiniuose tinkluose jau skaičiuoja daugiau nei 20 tūkst. sekėjų, tačiau jo įkūrėja Ieva Greičiūnaitė to nesureikšmina.

„Niekada neturėjau tikslo kažko mokyti – tiesiog norėjosi įprasminti turimas žinias. Jau kelis metus profesionaliai dirbu modeliu, todėl sveikos ir „nestoros“ mitybos tema man visada buvo artima. Be galo myliu maistą ir mėgstu jį gaminti, todėl turėjau prikaupusi nemažai receptų“, – teigė I. Greičiūnaitė.


Ieva Greičiūnaitė© Asmeninis albumas

Anot merginos, sveika mityba daugeliui asocijuojasi su neskaniais, sudėtingais ir brangiais patiekalais. „Tai visiška netiesa – yra begalė būdų valgyti skaniai, sveikai ir pigiai. Kai supratau, kad tokios informacijos trūksta, gimė idėja tiesiog pasidalinti savo žiniomis, jas papildant „skaniomis“ nuotraukomis“, – sakė Ieva.

Kokybiško turinio apie mitybą lietuviškame internete rasti nelengva. Todėl nekeista, kad gražios nuotraukos ir naudingi receptai bemat pritraukė krūvą susidomėjusiųjų. „Rašau apie sveiką ir naudingą maistą, tačiau nenoriu nieko gąsdinti skaičiais ar faktais. Sveika mityba – labai paprastas dalykas, tad ir kalbėti apie tai noriu paprastai“, – dėstė mergina.

Neseniai „Nestoras maistas“ pasirodė ir „YouTube“ – čia bent jau kol kas receptų nerasite, tačiau kiekvieną savaitę galėsite sužinoti naudingos informacijos apie maistą ir mitybą. Kviečiame pažiūrėti:

reklama

„Nestoro maisto“ įkūrėja I. Greičiūnaitė: nemėginu nieko auklėti

Ieva Greičiūnaitė