Anglijoje gyvenanti lietuvė Ema: man grožis trukdo susirasti darbą

Ema
Ema
© Asmeninis albumas
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2018-04-16 15:33

Pirmadienio pavakarę, 17.35 val., LNK laidoje „Yra, kaip yra“ moterys diskutuos apie grožį ir bandys atsakyti į klausimą, ar grožis visuomet padeda siekiant karjeros. Londone gyvenanti lietuvaitė Ema pasakos, kad jai grožis dažnu atveju trukdo susirasti tiek darbą, tiek vaikiną.

Moteris laidoje sakys, kad ji skiriasi nuo eilinių bričių, kadangi kiekvieną dieną mėgsta rengtis puošniai, avi aukštakulnius, būna ryškiai pasidažiusi. Ji mato, kad vietinės merginos jai pavydi grožio.

reklama

Ema sako Anglijoje dirbusi televizijos operatore, filmavo bokso varžybas. Mergina teigia, kad dabar jai dažnai tenka dalyvauti įvairiuose darbo pokalbiuose, tačiau pokalbiai su moterimis greitai pasibaigia: „Visi pokalbiai trunka 5 minutes, ir sako, kad paskambins, bet viskas tuo ir baigiasi.“


Ema© LNK

Laidos vedėjos paklausta, ar per ilgi nagai netrukdo susirasti darbo, Ema rėš iš peties: „Man trukdo ne nagai, o bobos!“

O darbdaviai vyrai Emai ne kartą yra sakę, kad jos darbas – ne filmuoti, o vaikščioti podiumu: „Nežinau, ar mane samdo dėl talento, ar išvaizdos.“

„Man šis darbas labai patinka dėl to, jog dauguma kolegų – vyrai. Pati darbo atmosfera tada daug smagesnė“, – sakys Ema.

Laidoje taip pat dalyvaus būrėja ir rašytoja Gražina, kuri sakys, kad grožis – pirmoji vizitinė kortelė. Moteris laidoje kalbės, kad ji yra pamišusi dėl sporto bei veidą dailinančių injekcijų. Gražina pasakos, kad užsienyje grožis lemia labai daug – moteris ne kartą pastebėjusi, kad restorane ją visuomet aptarnauja pirmą.

Seimo nario Naglio Puteikio padėjėja parlamente Laura Radzevičiūtė kalbės, kad ne visuomet grožis padeda atidaryti visas duris. Ji sakys, kad žinomos moterys sulaukia daug kritikos ir užgauliojimų.


reklama

Anglijoje gyvenanti lietuvė Ema: man grožis trukdo susirasti darbą

Ema