Į aikštę grįžęs 45-erių D. Kasparaitis demonstruoja agresyvumą: vos nesulaužė britui kojos

Alfa.lt
2018-04-16 15:13

Vyriausiu pasaulio čempionato IB diviziono žaidėju istorijoje tapsiantis ir pirmą kartą Lietuvos rinktinės marškinėlius oficialiose rungtynėse apsivilksiantis Darius Kasparaitis demonstruoja, kad pirmenybėse Kaune žada rungtyniauti taip, kaip tai darė visą savo karjerą – itin kietai.

45-erių gynėjas mače su Didžiąja Britanija, kurį lietuviai laimėjo 7:2, tiesiog taranavo varžovų žaidėją Evaną Mosey, kuris patyrė traumą. Pirminiais duomenimis, buvo pranešta, kad 29-erių britui lūžo čiurna, tačiau dabar skelbiama, jog jam užfiksuotas tik labai stiprus čiurnos išsukimas, dėl to koją teko sugipsuoti.

reklama

Ilgos savo karjeros metu dėl kieto žaidimo išgarsėjęs D. Kasparaitis NHL lygoje iš viso praleido 14 sezonų, tačiau rinktinėje nežaidė iki pat šiol. Lietuvis yra atstovavęs Rusijos nacionalinei komandai, su kuria turi visų trijų spalvų olimpinius medalius.

Pasaulio čempionato kovos Kaune startuos jau artėjantį sekmadienį, balandžio 22 d. Kontrolinių rungtynių ciklą jau baigę lietuviai antradienį pratęs pasiruošimą Elektrėnuose, o jau penktadienį persikels į „Žalgirio“ areną, kurioje išbandys naujai suformuotą ledo aikštelę.