„Žalgirio“ puolėjas – tarp svarbiausių Eurolygos ketvirtfinalio slaptųjų ginklų

Aaronas White'as (Eurolygos nuotr.)
Aaronas White'as (Eurolygos nuotr.)
Alfa.lt
2018-04-16 11:09

Eurolygos komandos jau šią savaitę kils į kovas ketvirtfinalio mūšiuose, o Europos krepšinio batalijas apžvelgiantis portalas Eurohoops.net nusprendė išskirti penkis didžiausią įtaką lemiamose kovose galinčius padaryti slaptuosius ginklus.

Vienu iš jų tapo Kauno „Žalgirio“ puolėjas Aaronas White‘as, kuris šiemet tiesiog sužibo atstovaudamas Lietuvos čempionų komandai.

reklama

„White‘as yra 25-erių amerikietis, kuriam tai – debiutinis sezonas Eurolygoje. Jis žaidė Europos taurėje atstovaudamas Bonos ir Sankt Peterburgo komandoms pirmuosius dvejus savo profesionalios karjeros metus, tačiau mažai kas tikėjosi, kad jis gali tapti tokia svarbia „Žalgirio“ dalimi pajėgiausiame Europos krepšinio turnyre. Reguliariajame sezone jis iš viso sužaidė 701 minutę, o per susitikimą rinko po 9,4 taško ir 4,5 atkovoto kamuolio“, – žalgirietį įvertino Eurohoops.net.

Tarp kitų išskirtų slaptųjų ginklų yra ir būsimosios „Žalgirio“ varžovės – Pirėjo „Olympiakos“ – puolėjas Kostas Papanikolaou, taip pat ir Maskvos srities „Chimki“ atstovaujantis Anthony Gillas, Vitorijos „Baskonios“ „centras“ Vincentas Poirier ir vienu Maskvos CSKA lyderių tapęs Cory Higginsas.