Pikantiški vienos turtingiausių JAV prostitučių prisipažinimai

Alice
Alice
  © Socialiniai tinklai
Alfa.lt
2018-04-07 18:20

Alice Little – brangiausia iš visų legaliai dirbančių JAV prostitučių. Per dvejus metus ji uždirbo milijoną dolerių. Alice darbuojasi viešnamyje „Moonlite Bunny Ranch“ Nevados valstijoje, kur užsiiminėti prostitucija leidžia įstatymai. Ji vadina savo darbą „smerkiamu, žeminančiu, sunkiu“, bet, jos manymu, tai yra geriausias dalykas, ką ji darė savo gyvenime.

Alice gimė Dubline,. Į JAV persikėlė būdama penkerių metų. Mergina tvirtina, kad pasirinko tokį darbą dėl gero atlyginimo. Ji mano, kad seksas nėra tik paprasčiausias lytinis aktas.

„Tai, ką aš parduodu iš tikrųjų, yra artimumas. Intymumas – esminis sveikatos ir geros savijautos elementas. Jis daro įtaką fizinei, dvasinei ir emocinei žmogaus būsenai. Tai galiam palyginti su tuo atveju, kai glostote katiną, ir jums sumažėja kraujo spaudimas“, – aiškina ji.

Dvidešimtmetė Alice papasakojo, kad per metus išleidžia 2500 dolerių prezervatyvams ir lubrikantams, ištisas valandas praleidžia manikiūro salone ir kasdien mankštinasi treniruoklių salėje. Brangiausiai apmokama JAV prostitutė įsitikinusi, kad jos darbui reikia daug ką mokėti.

„Aš esu ir psichologė, ir santykių specialistė, ir sekso ekspertė. Trys viename“, – prisipažįsta Alice.

Laisvalaikiu mergina užsiima savišvieta, gilinasi į psichologijos ir sociologijos sritis.

Alice sako, kad jai gerai mokama ir ji pati gali nustatinėti tarifus. Kiekvieną dieną ji keliasi septintą valandą ryto, praleidžia valandą treniruoklių salėje ir pasidaro „kovinį makiažą“. Kiekviena mergina viešnamyje turi savo kambarį. Jos įstaigoje kreipiamas didelis dėmesys merginų saugumui. Kiekviename yra pavojaus mygtukas, viešnamyje visada budi apsauginiai.

Kartu su Alice dirba įvairios moterys: nuo buvusių kariūnių iki mokslų daktarių.

„Įsivaizduokite, kad stovite petys į petį šalia 20 nuostabiausių moterų, kovojančių dėl vieno vyro dėmesio. Jaudinantis dalykas? O dabar įsivaizduokite, kad tas vyksta po 12–14 valandų kasdien, penkias dienas per savaitę. Trumpai tariant, toks mano darbas“, – sako ji.

„Po to, kai svečias išsirenka damą, – pasakoja Alice, – ji surengia jam ekskursiją po viešnamį. Paskui eina į merginos kambarį, kur surengia derybas, svarsto ir aptarią, ką jie nori išbandyti, aks jiems įdomu. Kai visi formalumai būna suderinti, mes einame į biurą ir surašome sutartį“.

Kiekvieną savaitę gydytojas patikrina merginas, ar jos neužsikrėtė lytiniu keliu plintančiomis ligomis. Kadangi darbas yra legalus, tai reikia periodiškai pratęsti licenciją.

Alice yra patenkinta savo darbu, o jos šeima pritaria jos pasirinkimui. Mergina nori, kad prostitucija būtų legalizuota ir jos gimtojoje šalyje – Airijoje.

„Prostitucija egzistavo nuo pasaulio pradžios, tai – seniausia profesija, ir ji niekur neišnyks. Jeigu mes ją įteisinsime, bus geriau visiems“.

Šaltinis: Bigpicture.ru

Alice Little galite pamatyti Instagrame.


Temptation.

A post shared by Alice Little (@thealicelittle) on


#perfect🍑 #buttblog #buttworkout #buttblogapproved

A post shared by Alice Little (@thealicelittle) on


Behind the scenes 💋

A post shared by Alice Little (@thealicelittle) on


Breakfast, my favorite meal of the day! 🍽

A post shared by Alice Little (@thealicelittle) on


Come teach me something ;)

A post shared by Alice Little (@thealicelittle) on