Kontroversiška Seimo valstietė eilėmis rėžė apie mitingo dalyvius: pūkuoti teletabiai, nukvakę seniai

L. Staniuvienė požiūrį į mitingo dalyvius išreiškė eilėmis
L. Staniuvienė požiūrį į mitingo dalyvius išreiškė eilėmis
  © Alfa.lt fotomontažas

Su valstiečiais į Seimą patekusi Levutė Staniuvienė, prieš metus pagarsėjusi socialinėje erdvėje pradėjusiomis sklisti smagiomis nuotraukomis, savo požiūrį į praėjusią savaitę prie Seimo vykusį mitingą ir jo dalyvius feisbuke išreiškė Vladimiro Troščenkos eilėmis, kuriose mitingo dalyviai vadinami „pūkuotais teletabiais“.

„Mes kaltinam

Glaukomos pažeistom akim,

Ir vaško prikimštom ausim,

Snukiaknygės, pūkuoti teletabiai

Ropojo į protestą.“

Taip prasideda eilėraštis, kuriuo Seimo narė L. Staniuvienė pasidalijo feisbuke savo paskyroje. Nors po kurio laiko eilės dingo, interneto vartotojai audringai sureagavo į eilėraštį, kuriame mitingo dalyviai vadinami „selfisnukiais“, „nukvakusiais seniais“ ir „žurnalistiniu kekšynu“.

Žurnalistas Andrius Tapinas paskelbė, kad, nors Seimo narė įrašą jau pašalino, dėl jos elgesio kreipėsi į Seimo etikos ir procedūrų komisiją.


Per keliolika Seime praleistų mėnesių valstietė spėjo pasižymėti ne parlamentine, bet „užklasine“ veikla – dėmesio sulaukė 2010 m. daryta L. Staniuvienės nuotrauka, kurioje ji „ne visai aiškiu tikslu“ pakibusi virš vaišių stalo.


L. Staniuvienei ši kadencija Seime yra pirmoji, tačiau su politika savo gyvenimą ji susiejo anksčiau. Daugiau kaip dešimtmetį ji buvo Lietuvos krikščionių demokratų partijos nare, Moterų katalikių sąjungos Skuodo skyriaus pirmininke. Dirbo Seimo nario Jurgio Razmos etatine padėjėja (2005–2008 m.), vėliau – Agnės Bilotaitės visuomenine padėjėja (2008–2010 m.)