Pavasaris iriasi į priekį: temperatūra kils aukščiau

Šiluma išginė vilniečius į miestą
Šiluma išginė vilniečius į miestą
  © Karolis Kavolėlis / Alfa.lt
Gismeteo | Alfa.lt
2018-03-21 19:01

Nors pavasaris ir labai lėtai iriasi į priekį, visgi ne už kalnų galime sulaukti ir malonesnių, labiau pavasarį primenančių orų. Kol kas artimiausiu metu į šalį vis atkeliaus nedideli krituliai, saulę dažniau slėps debesys, tačiau jau savaitei baigiantis krituliai išseks, temperatūra kils aukščiau. 


Pavasarinė šiluma

Pavasarinė šiluma© BNS

Ketvirtadienio naktį negausus sniegas pasirodys šiaurės vakariniuose ir vietomis šiauriniuose šalies rajonuose. Vietomis galimas plikledis. Temperatūra svyruos tarp –6–3 laipsnių, o prie jūros bus apie 0–1 laipsnį šilumos.

Dieną dangų niaukstys debesys, daugelyje vietovių iškris negausus sniegas, šlapdriba. Pūs vidutinio stiprumo vakarų, pietvakarių krypties vėjas.


Šiluma išginė vilniečius į miestą

Šiluma išginė vilniečius į miestą© Karolis Kavolėlis / Alfa.lt

Vilniuje ir Kaune oras šils iki 4, šalies pietuose iki 5 laipsnių. Šiaulių ir Panevėžio apylinkėse bei prie jūros bus apie 3 laipsnius šilumos.

Penktadienį numatomas nepastovus debesuotumas, dar daug kur protarpiais pasirodys negausūs mišrūs krituliai. Nakties metu temperatūra svyruos nuo –4 laipsnių šalčio iki 1 laipsnio šilumos. Dieną išsilaikys panaši šiluma kaip ir ketvirtadienį.


Šiluma išginė vilniečius į miestą

Šiluma išginė vilniečius į miestą© Karolis Kavolėlis / Alfa.lt
Malonesnių pokyčių sulauksime savaitgalį: tuo metu orai bus šiltesni ir sausesni. Sekmadienį dieną vietomis temperatūra kils beveik iki 10 laipsnių šilumos, o pirmadienį, tikėtina, bus dar šilčiau. 
reklama