Pavasaris iriasi į priekį: temperatūra kils aukščiau

Šiluma išginė vilniečius į miestą
Šiluma išginė vilniečius į miestą
© Karolis Kavolėlis
Gismeteo | Alfa.lt
2018-03-21 19:01

Nors pavasaris ir labai lėtai iriasi į priekį, visgi ne už kalnų galime sulaukti ir malonesnių, labiau pavasarį primenančių orų. Kol kas artimiausiu metu į šalį vis atkeliaus nedideli krituliai, saulę dažniau slėps debesys, tačiau jau savaitei baigiantis krituliai išseks, temperatūra kils aukščiau. 


Ketvirtadienio naktį negausus sniegas pasirodys šiaurės vakariniuose ir vietomis šiauriniuose šalies rajonuose. Vietomis galimas plikledis. Temperatūra svyruos tarp –6–3 laipsnių, o prie jūros bus apie 0–1 laipsnį šilumos.

Dieną dangų niaukstys debesys, daugelyje vietovių iškris negausus sniegas, šlapdriba. Pūs vidutinio stiprumo vakarų, pietvakarių krypties vėjas.


Vilniuje ir Kaune oras šils iki 4, šalies pietuose iki 5 laipsnių. Šiaulių ir Panevėžio apylinkėse bei prie jūros bus apie 3 laipsnius šilumos.

Penktadienį numatomas nepastovus debesuotumas, dar daug kur protarpiais pasirodys negausūs mišrūs krituliai. Nakties metu temperatūra svyruos nuo –4 laipsnių šalčio iki 1 laipsnio šilumos. Dieną išsilaikys panaši šiluma kaip ir ketvirtadienį.


Malonesnių pokyčių sulauksime savaitgalį: tuo metu orai bus šiltesni ir sausesni. Sekmadienį dieną vietomis temperatūra kils beveik iki 10 laipsnių šilumos, o pirmadienį, tikėtina, bus dar šilčiau. 
reklama