Tūkstančius eurų kainuojančios ketvirtokų išleistuvės: mokykla teigia dovanų neprašiusi

Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla
Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla
© Wikimedia Commons

Internete kilo pasipiktinimas dėl „Facebook“ tinkle paviešinto laiško, kuriame Kauno Prano Mašioto pradinę mokyklą lankančio vaiko tėvai atskleidžia išleistuvių šventės sąmatą. Trijų mokyklą baigiančių vaikų klasių tėvai už savo atžalų šventę ruošėsi atseikėti 4,5 tūkst. eurų. Mokyklos administracija teigia, jog tokia šventės sąmata nėra įprasta, o dovanų iš tėvų nebuvo prašoma.

ŽINOMAS VYRAS PASIPIKTINO: IŠLEISTUVĖS PRADINUKAMS UŽ 4,5 TŪKST. EURŲ?

reklama

Kaip pasakoja direktorės pavaduotoja Jolanta Venčkauskienė, tėvai kiekvienais metais patys pasirenka, kur ir kaip švęsti ketvirtokų išleistuves, o šiemet Tautos namai, kur salės nuoma atsieina 300 eurų, esą buvo pasirinkti kaip pigesnė alternatyva.

Beveik pusę visai šventei numatytų lėšų sudaro dovanos auklėtojai, direktorei ir mokyklai – po 1 tūkst. eurų. Kaip rašoma tėvų paviešintame laiške, tokia šventės sąmata buvo aptarta susitikus su direktore Aušra Burbiene.

Tačiau pavaduotoja nurodo, jog tėvai su direktore aptarė tik salės nuomos klausimą: „Šiemet buvo pasirinktas pigesnis variantas Tautos namuose. Visos kitos dovanos yra tėvų iniciatyva, niekada nėra prašoma iš tėvų, to niekad nėra buvę“, – teigia J. Venčkauskienė.

reklama

Dar 1 tūkst. eurų atsieinantis pobūvis restorane mokyklos darbuotojams ir mokytojams taip pat esą nebuvo aptartas su A. Burbiene. Kaip ir 900 eurų, skirti padėkoms, raštams, kitiems kanceliariniams dalykams.

Dėl internete pasirodžiusio įrašo, kuriuo pasidalijo komunikacijos ekspertas Saugirdas Vaitulionis, šįryt Prano Mašioto pradinėje mokykloje įvyko administracijos ir tėvų tarybos posėdis. Kaip nurodo J. Venčkauskienė, jo metu buvo aptarta šventės sąmata, o mokyklos direktorė atsisakė visų dovanų.


reklama