Niujorko link artėja galinga audra: prognozuojama 40 cm sniego, atšaukiami skrydžiai

Niujorkas
Niujorkas
© SCANPIX
BNS
2018-03-21 10:32

Niujorke trečiadienį, kaip prognozuojama, iškris beveik 40 cm sniego – miestą pasieks jau ketvirtasis per pastarąsias tris savaites uraganas iš Atlanto vandenyno. Oro linijų bendrovės JAV šiaurės ir rytų valstijų oro uostuose iš anksto atšaukė daugiau kaip 3 tūkst. skrydžių.

Skrydžių sekimo svetainės „FlightAware“ duomenimis, tarptautiniuose La Gvardijos ir Niuarko oro uostuose atšaukta po daugiau kaip du trečdalius kovo 21 d. planuotų skrydžių, o Džono F. Kenedžio oro uoste – apie pusę skrydžių. Taip pat nukentės Filadelfija, Bostonas, Vašingtonas ir Kolumbijos apygarda.

reklama

Daugelis oro bendrovių, įskaitant „American Airlines“, „Delta“, „United“ ir „JetBlue“, leido nemokamai pakeisti bilietus į atšauktus skrydžius, išvykimo datą perkeliant į kurią nors dieną iki kovo 25-osios. Jeigu skrydį norima perkelti į vėlesnę datą, už bilieto keitimą teks sumokėti.

Termometro stulpelis gali nusileisti šiek tiek žemiau nulio, laukiama 18–20 m/s vėjo gūsių, rašo JAV dienraštis „The New York Post“.

„Visi turime pasirengti, nes mūsų laukia neprognozuojami orai, – spaudos konferencijoje pareiškė Niujorko meras Billas de Blasio. – Oficialiai tai pirmoji pavasario diena. O aš esu priverstas jums pranešti, jog artėja didelė sniego audra. Niekada netikėkite švilpikais.“

reklama

Garsusis švilpikas Philas iš Pensilvanijos valstijos Panksutonio miesto vasario 2 d. JAV gyventojams išpranašavo dar šešias šaltas žiemos savaites, tačiau šis laikotarpis turėjo pasibaigti kovo 16-ąją.

JAV meteorologai įspėja, kad apie žiemos pabaigą kalbėti dar anksti.

Visos valstybinės mokyklos Niujorke ir apylinkėse trečiadienį bus uždarytos. Naujojo Džersio valstijoje paskelbta ekstremali padėtis.

reklama

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

Niujorko link artėja galinga audra: prognozuojama 40 cm sniego, atšaukiami skrydžiai

Niujorkas