Orlande nutrūkusi įspūdinga J. Valančiūno serija nesutrukdė „Raptors“ iškovoti pergalės

Jonas Valančiūnas
2018-03-21 07:33

Toronto „Raptors“ sekmadienį pralaimėjo pirmąsias rungtynes po 11 pergalių iš eilės serijos, o šiąnakt Orlande buvo atsidūrę arti antrosios nesėkmės iš eilės.

Vis dėlto sėkmingas ketvirtasis kėlinys garantavo Kanados ekipai pergalę prieš „Magic“ 93:86, kuris leido ir toliau tvirtai išlaikyti poziciją Rytų konferencijos viršūnėje.

Teigiamą rezultatą Floridos valstijoje „Raptors“ pasiekė nepaisydama nutrūkusios įspūdingos Jono Valančiūno serijos. Vidurio puolėjas iš Utenos iki šio susitikimo net 11-oje rungtynių iš eilės rinko dviženklį taškų skaičių, tačiau šį sykį per 19 minučių aikštėje jis spėjo įmesti 9 taškus (4/6 dvit., 0/2 trit., 1/4 baud.), atkovoti 8 kamuolius ir atlikti 2 rezultatyvius perdavimus.

Pergalę svečiams lėmė užtikrintas atsarginių žaidimas lemiamame ketvirtyje. Didžiąją jo dalį aikštėje praleido ne starto penketo žaidėjai: Pascalis Siakamas, Delonas Wrightas, Lorenzo Brownas ir Lucasas Nogueira, o Toronto klubas šį kėlinį laimėjo net 25:10.

Pergalę „Raptors“ pasiekė net ir be rezultatyviausio žaidėjo DeMaro DeRozano pagalbos, kuriam treneris Dwane’as Casey suteikė poilsio galimybę. Jo netektį kompensavo geriausias gynėjo draugas Kyle’as Lowry, surinkęs 25 taškus ir atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus.

53-ąją pergalę pasiekę „Raptors“ krepšininkai ir toliau išlieka pirmoje Rytų konferencijos vietoje, o jiems įkandin sekančius Bostono „Celtics“ lenkia net penkiais laimėjimais. Iki reguliariojo sezono pabaigos jiems liko sužaisti 11 rungtynių.

„Raptors“: Kyle’as Lowry 25, Serge’as Ibaka 13, Delonas Wrightas ir Normanas Powellas po 10.

„Magic“: Shelvinas Mackas 17, Aaronas Gordonas 16, Nikola Vučevičius 15, Jonathanas Isaacas 10.