Emocingame Eurolygos vaizdo klipe – „Žalgirio“ sėkmės fenomeno istorija

Žalgiris
Žalgiris
© Dmitrijus Radlinskas
Alfa.lt
2018-03-20 16:53

Puikų krepšinį šio sezono Eurolygos turnyre demonstruojantys Kauno „Žalgirio“ krepšininkai nustebino ne tik daugelį savo aistruolių, krepšinio specialistų, tačiau, panašu, ir pačią Eurolygą.

Socialinėje erdvėje, oficialiame šio turnyro puslapyje „Twitter“ tinkle, įkeltas vaizdo klipas, kuris pavadintas „Kaip toli ši komanda gali eiti?“.

reklama

Klipe savo įspūdžiais dalijasi sirgaliai, ekipos žaidėjai bei pagrindiniu pergalių kalviu vadinamas treneris Šarūnas Jasikevičius.

„Kai varžybos prasideda, visi tampame tarsi viena šeima. Nesvarbu, iš kokio tu miesto, kokio esi amžiaus, visi palaikome tą pačią komandą“, – vaizdo klipo pradžioje pasakoja ekipos aistruolis.

Savo ruožtu kitas ekipos sirgalius sako neturintis jokių abejonių, kad kauniečiai žengs į atkrentamųjų rungtynių etapą, čia pat priduria, koks svarbus „Žalgiris“ yra visam miestui.

reklama

Pirmus metus kauniečių ekipoje žaidžiantis legionierius Aronas White‘as vaizdo klipe pasakoja savo įspūdžius iš žaidimo Kauno komandoje.

„Jie gyvena su žaliu krepšiniu, kai žaidžiame namuose, patekti į atkrentamąsias ir žaisti savo aikštėje būtų nuostabu“, – mintis dėsto amerikietis.

Kitas ekipos naujokas Axelis Toupane‘as sako, kad didžiausias šio sezono ekipos sėkmės nuopelnas – puikus trenerių kolektyvas, kurie įpūtė pasitikėjimo savo jėgomis visai komandai, o tai – vienas pagrindinių raktų į sėkmę.

„Manau, kad komanda tiki, jog gali įveikti šiais metais visus, ypač savo aikštėje. Manau, kad tikėjimas ir mentalitetas, kad tu gali įveikti kitus, tai yra didžiausias patobulėjimas šios komandos, kuris įvyko per keletą paskutinių metų. Kai tu tiki, visada yra vilties“, – savo mintis dėsto kauniečių pagrindinis vairininkas Š. Jasikevičius.

Visą vaizdo siužetą galite rasti ČIA:

reklama

reklama