Žinomas vyras pasipiktino: išleistuvės pradinukams – už 4,5 tūkst. eurų?

Mokiniai
Mokiniai
© Paulius Peleckis
Alfa.lt
2018-03-20 16:02

Socialiniame tinkle „Facebook“ plinta komunikacijos eksperto Saugirdo Vaitulionio žinutė, kurioje jis piktinasi, jo teigimu, didžiulėmis ir nepamatuotomis pradinukų išleistuvių kainomis 

Vyro pasidalytoje nuotraukoje matomi įkainiai jį pribloškė.

reklama

Tėvukų komitetas susitiko su direktore ir aptarė reikaliukus, išleistuves ir dovanytes. Jūs man galit paaiškinti, kas čia per pornografija? Atsiprašau, kas per dovanytės mokyklai už štuką? Padėkos raštai mokyklai už beveik štuką? Dovanos štukomis mokytojai ir direktorei... Kodėl???“ – retoriškai klausė S. Vaitulionis. 


Saugirdas Vaitulionis© Organizatoriai

Kainų sąraše, be lėšų tokiems dalykams kaip salės nuoma, esama ir siurprizų – 900 eurų planuojama skirti padėkos raštams ir vokams, restorano nuoma 25 mokyklos darbuotojams kainuos 1 tūkst. eurų, dovana mokyklai – taip pat 1 tūkst. eurų.

Galiausiai 22-oji Prano Mašioto pradinės mokyklos laida padovanos dovaną ir klasės vadovei, ir direktorei. Mokytojų dovanoms planuojama skirti 1000 eurų, o direktorė turėtų būti palepinta kelionės čekiu už 1000 eurų.

Iš viso trims klasėms teks suploti 4,5 tūkst. eurų – po 1,5 tūkst. eurų kiekvienai.

„Ir dar, nuo kada pradinukai išleistuvėms sales nuomojasi? Mokyklos aktų salės negana ar kaip? Aš tik primenu, kad mes kalbam apie pradinukus, ne abiturientus.Tai, kaip dabar vyksta, kai baigia 12 klasę? Direktorei mašiną perka, o auklėtoją į Maldyvus?“ – piktinosi žinomas vyras.  


reklama