Kandidatas į STT vadovus: tarnyba išgyvena geriausius laikus

Žydrūnas Bartkus
Žydrūnas Bartkus
© Edvard Blaževič
BNS
2018-03-20 13:18

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) dabar išgyvena geriausius laikus, ji sugeba ištirti sudėtingus korupcinius mechanizmus, teigė kandidatas į tarnybos direktorius Žydrūnas Bartkus.

„Šiandien tarnyba išgyvena bene geriausius laikus. Jei prieš 21 metus STT tyrė kelių policininkų kyšininkavimo bylas, šiandien sugebame ištirti sudėtingiausius korupcinius mechanizmus, tarptautinio kyšininkavimo atvejus“, – prisistatydamas parlamentarams sakė Ž. Bartkus.

reklama

Prezidentės patarėja Rasa Svetikaitė pažymėjo, kad Ž. Bartkaus kandidatūra Seimui teikiama atsižvelgus į tarnybą paliekančio Sauliaus Urbanavičiaus rekomendaciją.

Kandidatas taip pat teigė, kad STT pareigūnai ne tik tiria bylas, bet korupcijos prevencijos srityje yra profesionalūs pagalbininkai tiek vykdomajai valdžiai, tiek įstatymų leidėjams, vykdo antikorupcinį švietimą ir pan.

„Tarnyba turi tobulėti, tarnyba negali sustoti, turime eiti į priekį, ir suprantu, kad tai nebus lengva. Bet, pažinodamas tarnyboje dirbančius žmones, aš esu visiškai ramus“, – tvirtino Ž. Bartkus.

reklama

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

Kandidatas į STT vadovus: tarnyba išgyvena geriausius laikus

Žydrūnas Bartkus
+5