Pirmadienį jauno vairuotojo sukeltoje avarijoje sužeisti trys žmonės

Policijos automobilis
Policijos automobilis
© Edvard Blaževič
Alfa.lt
2018-03-20 09:31

Lietuvos kelių policijos tarnybos pirminiais duomenimis, antradienį, kovo 19 d., mūsų šalies keliuose įvyko 9 eismo įvykiai, sužeista 12 žmonių. Užregistruoti 56 techniniai eismo įvykiai, vieną įvykį sukėlė neblaivus vairuotojas. Pareigūnai nustatė 19 neblaivių vairuotojų, 8 iš jų girtumas buvo didesnis, kaip 1,5 promilės.

Pirmadienio rytą, 6.37 val., Vilniuje, Žarijų g., 47 m. moteris, vairuodama automobilį „VW Passat“, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, lenkimo metu buvo neatsargi ir laiku nepastebėjo sukančio į kairę automobilio „Opel Vectra“, su kuriuo susidūrė. Nuo smūgio automobilis „Opel Vectra“ atsitrenkė į kelkraštyje stovintį krovininį automobilį „MAN TGA“. Eismo įvykio metu nukentėjo pusamžis automobilio „Opel Vectra“ vairuotojas, kuris gydomas ambulatoriškai.

reklama

Taip pat Vilniuje, 7.48 val., Vilniuje, Geležinio Vilko ir Gerosios Vilties g. sankryžoje, 57 m. vyras, vairuodamas automobilį „Opel“, sukdamas į dešinę, nepraleido per sankryžoje esančią pėsčiųjų perėją degant žaliam šviesoforo signalui ėjusios 49 m. pėsčiosios ir ją partrenkė. Dėl patirtos traumos moteris paguldyta į ligoninę.

10.21 val., Kėdainių r., sav., krašto kelyje Aristava–Kėdainiai–Cinkiškiai, Šingalių kaime, 38 m. moteris, vairuodama automobilį „BMW 535d“, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė automobilio, kuris nuvažiavo nuo kelio ir apsivertė. Dėl sumušimų moteris buvo pristatyta į ligoninę.

Darbo dienos pabaigoje, 17.04 val. Vilniuje, Liudo Giros ir Ateities gatvių sankryžoje, 18-metis jaunuolis, vairuodamas automobilį „Ford Mondeo“, apsisukdamas nedavė kelio ir susidūrė su tiesiai priešinga kryptimi važiavusiu automobiliu „Mini Cooper“. Iš karto po susidūrimo į pastarąjį automobilį atsitrenkė iš galo važiavęs kitas automobilis „Ford Mondeo“. Eismo įvykio metu buvo sužeisti visi trys vairuotojai, jiems suteikta medikų pagalba.

reklama

17.15 val. Panevėžyje, Nemuno gatvėje, automobilį „Toyota Corolla“, vairavęs 60-metis vyras nesilaikė saugaus atstumo ir atsitrenkė į priekyje sustojusį automobilį „Volkswagen Passat“, o šis automobilis nuo smūgio atsitrenkė į prieš jį prieš pėsčiųjų perėją sustojusį automobilį „BMW 535d“. Eismo įvykio metu nukentėjo dvigubą susidūrimą patyrusi „Volkswagen Passat“ vairuotoja ir kartu važiavęs keleivis, kurie gydomi ambulatoriškai.

reklama